• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 51
    کد: 186169
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۳

    برگزاری مناقصه پیمان نگهداری فضای سبز ناحیه یک منطقه هفت

    شهردار منطقه هفت گفت: فضای سبز موضوع مهم و تأثیر‌گذاری بر چهره شهر دارد و در همین راستا امور نگهداری فضای سبز پیمان های الف در ناحیه 1 به مناقصه گذاشته و به پیمانکار واگذار شد.
    برگزاری مناقصه پیمان نگهداری فضای سبز ناحیه یک منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛کوروش باوندی شهردار منطقه اظهار داشت: سالانه هزینه‌های زیادی برای نگهداری و توسعه فضای سبز سطح منطقه صرف می‌شود و عزم جدی شورا و شهرداری بر خصوصی‌سازی بخش نگهداری و توسعه‌ای فضای سبز است.

    وی تصریح کرد: با هدف نگهداری و توسعه فضای سبز بر پایه کار کارشناسی اقدام به انتشار مناقصه و فراخوان از پیمانکاران فضای سبز کردیم که شامل:فضای سبز میدان حافظ،بلوار جمهوری،چمن، فدائیان اسلام، کوشش، 17 شهریور در دستور کار قرار گرفت که اینک بعد از برگزاری مناقصه این امور به برنده مناقصه واگذار شده تا کار نگهداری و توسعه فضای سبز به نحو بهتر و مناسب‌تری دنبال و به انجام رسد.

    شهردار منطقه هفت به مزایای خصوصی‌سازی اشاره کرد و افزود: افزایش راندمان کاری و ایجاد اشتغال از جمله مزایای واگذاری بخش نگهداری و توسعه فضای سبز منطقه هفت به بخش خصوصی است.

    باوندی بیان کرد: امور حفظ و نگهداری فضای سبز نیازمند رسیدگی و نگهداری روزانه بوده که با نظارت کارشناسان شهرداری منطقه هفت انجام می‌گیرد.

    شهردار منطقه تصریح کرد: امیدواریم با مشارکت بیش از پیش شهروندان در استفاده صحیح از فضاهای سبز از تحمیل هزینه‌های اضافی جلوگیری شده و با همیاری کاربران فضای سبز شاهد فضای سبزی زیبا و با طراوت در سطح منطقه هفت باشیم.

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

    تعداد بازدید: 51
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر