• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 50
    کد: 185957
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
    در منطقه هفت صورت گرفت:

    بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از دفتر تسهیل گری طرق/منطقه هفت

    شهرداری دریچه واحد ارتباط با مردم در بازآفرینی شهری
    بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از دفتر تسهیل گری طرق/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛سید محمد پژمان معاون وزیر و راه و شهرسازی از دفتر تسهیل گری طرق بادید کرد.

    پژمان در حاشیه بازدید از دفاتر تسهیلگری خاطر نشان کرد: طبق توافق های صورت گرفته دستگاه های اجرایی بجز شهرداری ها نسبت به راه اندازی دفاتر تسهیلگری اقدام نکنند و هر گونه کمک، حمایت و منابع به این دفاتر به شهرداری تفویض شود و شهرداری به صورت یکبارچه دریچه واحد ارتباط با مردم باشند.

    وی در ادامه افزود:تمام کمک و فعالیت دستگاه های اجرایی در محدوده های هدف بازآفرینی که جهت افزایش رفاه مردم و کاهش آلام موجود صورت می گیرد باید از مسیر شهرداری ها طی شود و موازی کاری در این حوزه صورت نگیرد.

    معاون وزیر راه وشهرسازی بیان کرد:مدیران شهرداری نیز جهت نوسازی بافت های هدف که موجب جبران کاستی های زیرساختی و کمبود خدمات روبنایی می شود کمک کنند تا با مجموعه تسهیلاتی که وجود دارد با مشارکت خود مردم فرایند بازآفرینی تسهیل شود.

    وی در پایان ضمن تشکر از همت شهردار منطقه هفت و اعضای شورای شهر مشهد در خصوص بحث بازآفرینی افزود:امیدوارم شهر مشهد با توجه به سابقه ای که در حوزه تسهیل گری و تشکیل سازمان بازآفرینی و دفاتر تسهیلگری دارد بتواند به صورت جدی در این حوزه ورود پیدا کند و پیشتاز باشد.

    گفتنی است در این بازدید نوروزی عضو شورای شهر، شاکری روش مدیر عامل سازمان بازآفرینی،شهردار و معاونین و مسئولین منطقه هفت نیز حضور داشتند.

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر