• پنج شنبه،01 آذر 1397
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 7
    تعداد بازدید: 44
    کد: 154846
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۱
    به مناسبت روز ملی عفاف و حجاب صورت گرفت :

    برگزاری کارگاه "عفاف و حجاب "و نمایشگاه "ستر مستوری " در منطقه 7

    ناصر خجسته ؛ رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه از برگزاری کارگاه عفاف و حجاب با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی با حضور جمعی از بانوان شورای اجتماعی محله سیدی در کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی قائم (عج) خبر داد.
    برگزاری کارگاه "عفاف و حجاب "و نمایشگاه "ستر مستوری " در منطقه 7

     به گزارش  روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ،رییس اداره فرهنگی اجتماعی منطقه از برگزاری کارگاه عفاف و حجاب با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی با حضور جمعی از بانوان شورای اجتماعی محله سیدی در کتابخانه و مرکز اطلاع رسانی قائم (عج) خبر داد.

    ناصر خجسته در این خصوص گفت : در این کارگاه که با مشارکت کلانتری سیدی برگزار شد سرگرد محمودی در خصوص اهمیت عفاف و حجاب در جامعه اسلامی و تأمین امنیت خانواده و جامعه در کتابخانه و مرکز اطلاع رذسانی قائم (عج)سخنانی را ایراد کرد.
    وی تصریح کرد : در این کارگاه آسیب های عدم رعایت حجاب اسلامی در جامعه و خانواده ها مورد بررسی و راهکار های ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ارائه شد.
    سرگرد محمودی در این کارگاه ضمن اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی اسلامی با موضوع عفاف و حجاب گفت : برگزاری این کارگاه در راستای منویات مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی اسلامی است و این برنامه ها می تواند تا حدی منجر به آگاه سازی جامعه و پیشگیری از آسیب ها و زیان های مختلف اجتماعی گردد.
       ‏وی ادامه داد:‏‏ پوشش زن ارزشی است که شأن آن باید از سوی بانوان حفظ شود و زن عفیف همچو دژ محکمی میتواند چارچوب خانواده و جامعه را از هجمه ها و نگاه های زیان بار در امان نگه دارد و در پایان جلسه سرگرد خانم محمودی به سوالات بانوان پاسخ داد ودرپایان شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی خواهان استمرار اینگونه جلسات شدند.

     

    همچنین لازم به ذکر است به مناسبت 21تیرماه روز ملی عفاف و حجاب ،نمایشگاهی با عنوان " ستر مستوری " در ساختمان شهرداری منطقه برگزار شد.

     

                                    برای مشاهده تصاویر بیشترکلیک کنید.  

     

    تعداد بازدید: 44
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر