فهرست طبقات
شنبه, ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۸ ۲۷
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
2KrZgtiv2YrYsSDYtNmH2LHYr9in2LEg2YXZhti32YLZhyDZh9mB2Kog2KfYsiDYsdmI2LPYp9mKINmD2YTYp9mG2KrYsdmKINmH2KfZiiDZhdmG2LfZgtmHINmH2YHYqg==

هم زمان با هفته نیروی انتظامی انجام شد؛

تقدیر شهردار منطقه هفت از روسای کلانتری های منطقه هفت

هم زمان با هفته نیروی انتظامی، شهردار منطقه هفت به همراه معاون اجرایی و مسئولین منطقه، با حضور در کلانتری های سطح منطقه هفت از تلاش های این نیرو تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛حسین فرهادیان شهردار منطقه هفت به همراه معاون اجرایی و جمعی از مسئولین منطقه هفت با روسای کلانتری های سطح منطقه دیدار کردند.

در این دیدار که به مناسبت هفته نیروی انتظامی انجام شد،شهردار منطقه ضمن تبریک این هفته به تلاشگران نیروی انتظامی گفت: خوشبختانه تعامل و همکاری خوبی میان مدیریت شهری و نیروی انتظامی وجود دارد.
وی افزود: با تعامل و همکاری های خوبی که میان شهرداری و نیروی انتظامی وجود دارد، شاهد اتفاقات مبارکی در خدمات رسانی به زائران و مجاوران بوده ایم.

در ادامه شهردار منطقه هفت از روسای کلانتری های سطح منطقه از جمله؛ سرهنگ عزیزی ؛ رئیس اداره اجراییات شهرداری مشهد ، سرهنگ صادقی ؛رئیس آگاهی مشهد ، سرهنگ استیری؛ رئیس راهور منطقه هفت و سرهنگ گندم آبادی، رئیس راهور منطقه ثامن تقدیر و تشکر به عمل آورد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.2192227045695
Qt: 2.3692502975464