فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۲ ۲۶
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
2KfYs9mD2KfZhiDZhdmI2YLYqiDZh9iy2KfYsSDZiCAzMzEg2LLYp9im2LEg2K/YsSDYqNmI2LPYqtin2YYg2LrYr9mK2LE=

در طی روزهای پایانی دهه صفر از سوی شهرداری منطقه 7 مشهد صورت گرفت

اسکان موقت هزار و 331 زائر در بوستان غدیر

شهردار منطقه 7 مشهد از اسکان موقت هزار و 331 زائر همزمان با روزهای پایانی دهه صفر در بوستان غدیر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7 مشهد، حسین فرهادیان با بیان این که سوله بحران و حسینیه واقع در بوستان غدیر را برای اسکان موقت زائران در نظر گرفته شده بود، افزود:بر اساس شیوه نامه های بهداشتی مطابق نظر ستاد ملی کرونا و مطابق با رسالت میزبانی از زائرین علی ابن موسی الرضا (ع)، مکان های اضطراری برای اسکان موقت زائران دهه آخر صفر در نظر گرفته شده بود.

وی خاطر نشان کرد : زائرین با رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی از این مکان ها استفاده کردند.

:فرهادیان با اشاره به این که در پذیرش و میزبانی از زائران امام رضا(ع) موضوع سلامت ، امنیت و تکریم مدنظر قرار گرفته شده بود، اظهار کرد:در طی بازه زمانی 13 الی 15 مهرماه تعداد 354 خودرو در بوستان غدیر پذیرش شده اند که هزار و 135 نفر در سوله بحران و 196 نفر نیز در حسینیه اسکان داده شده اند. همچنین تعداد 227 عدد چادر هم در سوله بحران نصب شده بود.

:فرهادیان با بیان این که در طی این روزها از زائران پذیرایی هم صورت می گرفت، تصریح کرد: همکاران ما در بوستان غدیر به سرعت این دو مکان را جهت اسکان موقت زائران تخلیه و تنظیف کردند که در همین راستا تعمیر و سرویس و راه اندازی هیترهای گرمایشی ، شستشوی سوله بحران توسط تانکر فشار قوی ، مفروش کردن ، رفع نواقص سیستم روشنایی ، راه اندازی سرویس های بهداشتی سیار و... از این جمله می باشد.

:وی در پایان نیز خاطر نشان کرد : بوستان غدیر با ۱۰۰ هکتار فضا دارای موارد رفاهی جهت اسکان زائرین بوده است که تا قبل از شیوع بیماری کرونا هر ساله میزبان تعداد زیادی از زائرین حریم رضوی از سرتا سر کشور بوده است .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.1089259783427
Qt: 0.75597143173218