فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۵۰ ۱۰
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
255 مورد اخطاریه توقف و پلمپ عملیات ساختمانی

طی فرودین ماه سال جاری در سطح شهرداری منطقه 7 صورت گرفت

255 مورد اخطاریه توقف و پلمپ عملیات ساختمانی

رییس اداره مهندسی و نظارت بر ساخت و سازهای شهرداری منطقه 7 مشهد از 255 مورد اخطاریه توقف و پلمپ عملیات ساختمانی طی فروردین ماه سال جاری در سطح منطقه خبر داد و گفت: استفاده از کاربری های غیر مرتبط و ساخت و ساز غیر مجاز به معنای نقض قوانین و ضوابط شهرسازی است که براساس ماده 100 قانون شهرداری ها ، موظف به تخریب ساخت و سازهای بدون مجوز هستیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7 مشهد، مجید حکم آبادی با اشاره به این که تلاش ما بر این است که با اجرای قانون از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری کنیم، افزود:در 30 روز اول سال 1400 با تلاش همکاران توانستیم با تخلفات شهری مقابله کنیم که در همین مدت تعداد 2 اجرای رای قلع بنا کمیسیون ماده صد و تعداد 2 مورد جمع آوری پی و شفته داشتیم. همچنین تعداد 41 مورد پیگیری فک پلمپ در سطح منطقه 7 اجرا شده است.
وی در ادامه سخنان خود به عملکرد اداره نظارت بر ساخت وساز اشاره کرد و تصریح کرد:در طی این مدت تعداد 26 مورد اجرای حکم ورود، تعداد 18 مورد باز کردن قفل ، تعداد 32 مورد جمع آوری مصالح ساختمانی و همچنین قرار دادن 7 مورد نیوجرسی در مبادی ورودی املاک دارای تخلف انجام شده است.
وی اضافه کرد: هدف از اجبار به رعایت اخذ مجوزهای قانونی برای هر گونه ساخت و ساز در ابتدا رعایت ایمنی و استحکام بنا و حفظ جان و مال مردم است که شهروندان عزیز می توانند در این زمینه با ارائه گزارشات و شکایات خود ما را همراهی و کمک کنند.