فهرست طبقات
شنبه, ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۵۴ ۲۳
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
خدمات دهی به 20 هزار زائر در ورودی شهر

از سوی شهرداری منطقه 7 مشهد صورت گرفت:

خدمات دهی به 20 هزار زائر در ورودی شهر

رییس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 7 مشهد از خدمات دهی به 20 هزار زائر در ایستگاه استقبال از زائران خبر داد و گفت: در طرح استقبال از بهار سعی کرده ایم که بهترین خدمات را در ورودی شهر مشهد به زائران و مسافران ارائه کنیم که با توجه به شرایط کرونایی ، خدمات دهی مطلوبی داشتیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7 مشهد ، محمد باغبان در این باره گفت: در ایستگاه استقبال از زائر خدمات مختلفی همچون سلامت ، اجرای رادیو زائر ، راهنمای زائر ، توزیع محصولات فرهنگی و پک بهداشتی، نقشه گردشگری ، غرفه کودک و .... به بهترین نحو به زائران ارائه شده است. همچنین اجرای برنامه های فرهنگی جذاب و با نشاط و نمایش گروه های محلی و موسیقی سنتی خراسانی و آیین های مرسوم شهر مشهد هم در دستور کار قرار داشت.
:small_orange_diamond:وی اضافه کرد: مسئولان ارشد استانی ، شهری و شورای شهر نیز در برهه های مختلف از ایستگاه استقبال از زائر بازدید داشتند و از نحو ارائه خدمات دهی رضایت مطلوب داشتند.

:small_orange_diamond:وی خاطر نشان کرد: هر‌ساله در ایام نوروز ، زائران و مسافران زیادی به مشهد سفر می‌کنند و شهرداری منطقه 7 با توجه به رسالت خود ، اقدام به راه‌اندازی ایستگاه‌ استقبال از زائرین می کند.لذا در این ایستگاه‌ها سعی شده که فضاسازی مناسب و خدمات شایسته و مطلوبی پیش‌بینی شود که قطعا تاثیر به سزایی در تصویر ذهنی زائران از شهر و میزبانی مشهدی‌ها دارد.