فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۲۰ ۳۷
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
مقام برتر اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه 7 مشهد در طرح استقبال از بهار

در ارزیابی فعالیت های بین مناطق مختلف شهرداری مشهد صورت گرفت

مقام برتر اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه 7 مشهد در طرح استقبال از بهار

اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 7 مشهد با توجه به فعالیت و اقدامات خلاقانه و متفاوت در طرح استقبال از بهار ، مقام برتر را در بین دیگر مناطق شهرداری مشهد کسب کرد.

رییس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 7 مشهد با اعلام این خبر ، گفت: در طرح استقبال از بهار سال 1400 با اجرای انواع برنامه و فعالیت های مختلف سعی کردیم ، بهترین خدمات را به زائران و شهروندان مشهدی ارائه کنیم که خوشبختانه پس از ارزیابی های صورت گرفته موفق شدیم در بین مناطق مختلف شهرداری مشهد مقام اول را کسب کنیم.
:small_orange_diamond:به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7 مشهد ، محمد باغبان در ادامه سخنان خود به مهمترین اقدامات انجام شده اشاره کرد و افزود:در راستای طرح استقبال از بهار توانستیم به بیش از 500 نفر از پاکبانان و کارگران خدمات شهری سطح منطقه 7 آموزش فرهنگ میزبانی را ارائه دهیم که با استقبال خیلی خوبی هم همراه بود. همچنین طرح خلاقانه کوچه های بهاری را در محلات سیدی ، عنصری و طرق به میزان هزار متر مربع اجرا کردیم که بازتاب زیادی از سوی شهروندان داشت.
:small_orange_diamond:وی همچنین به اجرای طرح پیاده راه بهاری اشاره و تصریح کرد:این طرح یکی از کارهای متفاوت و خلاقانه در ایام نوروز بوده که در پارک سلام واقع در بلوار جمهوری اسلامی، مقابل شهرداری منطقه 7 مشهد ، تقاطع بلوار جمهوری اسلامی و پروین اعتصامی و در بلوار فرودگاه مقابل ایستگاه قطار شهری به مرحله اجرا درآمده که فضای شاد و دل انگیزی را به نمایش گذاشته است.
:small_orange_diamond:رییس اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 7 مشهد با اشاره به دیگر فعالیت های انجام شده در نوروز 1400 ، افزود:در طی این مدت برنامه های مختلفی همچون اجرای 20 برنامه فرهنگی جذاب و با نشاط در قالب عمو نوروز، نمایش گروه های محلی ، موسیقی سنتی خراسانی ، آیین های مرسوم شهر مشهد، جشنواره شوق زندگی در مراکز نگهدای دختران گل نرگس و بوستان مهدی(عج) ، فضا آرایی های متنوع در قالب 8 هزار ریسه های رنگی و هزار متر پرده آویز ستونی ، توزیع هزار بسته مواد ضد عفونی و ماسک ، اجرای نقاشی دیواری و ... در سطح شهرداری منطقه 7 مشهد انجام شده است.