دوشنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲ ۲۳
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
اجرای گام چهارم محله ما در منطقه 7

اجرای گام چهارم محله ما در منطقه 7

اجرای گام چهارم طرح " محله ما " با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 7 مشهد، حسین فرهادیان با بیان اینکه هدف از اجرای طرح " محله ما " محقق کردن مشارکت شهروندان در تصمیم گیری های شهری است ، افزود: گام چهارم " طرح محله ما " با هدف اجرای پروژه های عمرانی به درخواست شهروندان در محله های هفده شهریور ، کوی پلیس ، انقلاب و بهارستان در حال پیگیری است .

وی با بیان اینکه در این طرح برای هر محله بودجه ای بالغ بر 4/5 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است ، اظهار کرد: عمده این پروژه هایی که در حال انجام است ، بر اساس نیاز و مشکلات مردم همچون پیاده روسازی ، بهسازی روشنایی ، ایجاد فضای سبز ، مبلمان شهری ، امکانات ورزشی و... است که ان شالله گام های اول تا سوم این طرح تا پایان سال به اتمام می رسد .

گفتنی است این طرح پیش تر در محله های خلج ، ایمان ، عسگریه و کوی کارگران با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال انجام شده است .

فرهادیان همچنین به نتیجه این طرح اشاره کرد و افزود : این طرح با هدف تقویت رویکرد مشارکتی بین شهروندان ومدیریت شهری صورت گرفته است که در قالب آن شهروندان می توانند برنامه و پیشنهادهای خود را به شهرداری ارائه دهند که خوشبختانه با استقبال خوب شهروندان مشهدی مواجه شده است .