فهرست طبقات
چهارشنبه, ۱۷ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹ ۲۰
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
تعریف پروژه های 1400 دفاتر تسهیلگری منطقه 7

تعریف پروژه های 1400 دفاتر تسهیلگری منطقه 7

معاون اجرایی شهرداری منطقه هفت مشهد گفت :بر اساس درخواست های شهروندان ، یک سری پروژه هایی در محلات زیرمجموعه شهرداری منطقه 7 شناسایی و مورد بررسی قرار گرفته است که ان شالله در سال 1400 اجرایی می شود .

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد ، حمید رضا معلم با بیان این که جلسه ای با حضور رئیس ادارات اجرایی ، سازمان باز آفرینی شهرداری و دفاتر توسعه محله های طرق ، خلج و سیدی تشکیل شده است ، افزود : درخواست های مردمی در قالب دفاتر تسهیلگری بررسی و از نظر کارشناسی و فنی مورد بررسی قرار گرفت ، که ان شالله بیشتر این پروژه ها در سال 1400 اجرایی می شود .

وی خاطر نشان کرد : شهروندان به موضوعات مختلفی که در محلات خود با آن روبه رو هستند اشاره کردند که بازگشایی معابر ، تملک ها ، بهسازی پیاده روها ، ایجاد بازارچه ، اصلاح روشنایی و ایمنی پارک ها از مهمترین درخواست های مطرح شده است که برخی از این موارد در جلسه مذکور مورد تائید قرار گرفته و برخی از پروژه ها هم باید بیشتر مورد بررسی فنی قرار گیرد .

معلم در پایان گفت : تلاش مجموعه شهرداری بر این است طرح ها و درخواست هایی را عملیاتی کند که گره گشایی بیشتری در امورات جاری زندگی شهروندان ایجاد کند .