فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱ ۲۳
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
اجرای عملیات روکش مکانیزه آسفالت در بلوار شهید تونی /منطقه ۷

با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 900 میلیون ریال

اجرای عملیات روکش مکانیزه آسفالت در بلوار شهید تونی /منطقه ۷

معاون اجرایی منطقه هفت از اجرای عملیات روکش مکانیزه آسفالت فرعی های بلوار شهید تونی به متراژ 9000 متر مربع خبر داد.

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ حمیدرضا معلم با اعلام این مطلب افزود: خیابانها و مسیرهای پر تردد از مهم ترین فضاهای عمومی و اجتماعی هستند که امکان تعاملات اجتماعی، کار، تفریح را برای انسانها در شهر فراهم می کند. از همین رو توجه به کیفیت سواره راه ها و مناسب سازی آنها می تواند در ارتقاء رضایتمندی شهروندان و استفاده کنندگان از این گونه مسیرها تأثیر گذار باشد.

وی ارتقای کیفیت آسفالت معابر را یکی از عوامل بهبود زیرساخت های معابر شهری دانست و تصریح کرد: فرعی های بلوار شهید تونی شامل خیابان های شهید تونی 1 تا 12 از جمله معابری است که عملیات روکش مکانیزه آسفالت به متراژ 9000 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 900 میلیون ریال اجرا شد.

به گفته وی این طرح به منظور فراهم نمودن شرایط مساعد در گذرگاه ها برای شهروندان و برطرف کردن نقائص و معایب عمرانی معابر با تلاش شبانه روزی همکاران اداره فنی و عمران اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه های عمرانی وخدماتی اعم از روکش آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری، مرمت پلهای فلزی، هم سطح سازی دریچه ها و... از اولویت های اجرایی منطقه است، خاطرنشان کرد: تمام خیابان ها و محلات محدوده منطقه که نیاز به ترمیم و یا روکش آسفالت دارند، شناسایی و عملیات ترمیم و روکش آسفالت در این نقاط اجرا می شود.

حجازی در پایان رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری برشمرد و گفت: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازه زمانی با اتمام عملیات عمرانی خشنودی همشهریان را فراهم کند.

منبع: