فهرست طبقات
چهارشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۱ ۸
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
اجرای عملیات بازسازی گذرگاه همسطح عابر پیاده تقاطع پروین اعتصامی - جمهوری اسلامی/منطقه هفت

خدمتی دیگر به شهروندان منطقه هفت:

اجرای عملیات بازسازی گذرگاه همسطح عابر پیاده تقاطع پروین اعتصامی - جمهوری اسلامی/منطقه هفت

شروع اجرای عملیات بازسازی گذرگاه همسطح عابر پیاده تقاطع پروین اعتصامی - جمهوری اسلامی

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛رئیس اداره فنی و عمران از شروع اجرای عملیات بازسازی گذرگاه همسطح عابر پیاده در تقاطع پروین اعتصامی و جمهوری اسلامی خبر داد.

خادم پیر با اشاره به لزوم توجه بیشتر به تسهیلات مورد نیاز عابران پیاده برای عبور ایمن از معابر، گفت: با توجه به آسیب پذیر بودن عابران پیاده، جداسازی حرکت عابران پیاده با ترافیک عبوری راه در مقاطع با حجم و سرعت بالا از مسایلی است که علاوه بر تامین ایمنی عابران،روانسازی ترافیک مسیر مورد نظر را نیز در بر دارد. یکی از روشهای گذر ایمن عابر از این مقاطع احداث گذرگاههای عابر پیاده می باشد.

خادم پیر در ادامه افزود: در همین راستا اداره فنی و عمران منطقه اقدام به احداث گذرگاه عابرپیاده در تقاطع پروین اعتصامی و بلوار جمهوری با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال کرده است.

خادم پیر در خصوص اقدامات صورت گرفته تاکنون در این گذرگاه افزود:در این گذرگاه برچیدن پیاده رو به متراژ 100 متر مربع، تخریب آسفالت به متراژ 70 متر مربع، برچیدن جدول به متراژ 80 مترطول، اجرای جدول سنگی به متراژ 80 متر طول، اجرای بتن مگر به متراژ 25 متر مکعب، ارجای تایل فرش به متراژ 100 متر مربع در این عملیات صورت گرفت.

وی در پایان احترام به خط ایست و گذرگاه پیاده را یک حق عمومی دانست و بیان کرد:رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی موجب آرامش ، سلامتی و پیشرفت جامعه است.


منبع: