فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ۳۶
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
اولین نشست روسای جدید شورای اجتماعی محلات با شهردارمنطقه هفت

اولین نشست روسای جدید شورای اجتماعی محلات با شهردارمنطقه هفت

اولین نشست روسای جدید شورای اجتماعی محلات با شهردار و مدیران اجرای شهرداری منطقه هفت در جهت آشنایی و تبادل نظر برای حل مشکلات محلات منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛در ابتدای این نشست صمیمی اعضای شورای اجتماعی محلات ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده به بیان مشکلات و معضلات محلات خود شدند و پیشنهاداتی برای حل آنان ارائه دادند.

ناصر خجسته رئیس اداره اجتماعی و فرهنگی در ابتدای این نشست بیان کرد: این جلسه پس از شکل گیری دوره جدید شوراهای اجتماعی محلات در جهت آشنایی و راهبری شوراهای اجتماعی محلات برای رفع مشکلات و بهبودی منطقه با حضور شهردار و مدیران شهرداری منطقه برگزار می‌شود و در آینده نیز تداوم خواهد داشت.

شهردار منطقه هفت ضمن خوش آمدگویی به روسای شورای اجتماعی محلات، افزود: شهرداری منطقه هفت با تعامل و مشارکت خوب اعضای شورای محلات توانسته اقدامات بسیار خوبی برای شهروندان در حوزه عمرانی انجام دهد و مجموعه خدماتی که شهرداری ارائه می شود از گستردگی بالایی برخوردار است و ما اقدامات انجام شده را وظیفه شهرداری می دانیم و انتظار تقدیر و تشکر از شهروندان را نداریم.

شهردار منطقه ادامه داد: اعضای شورای اجتماعی همکاران ما هستند و به عنوان یک سرمایه اجتماعی و حلقه اتصال مردم، شهرداری و شورای شهر به یکدیگر هستند.

فرهادیان در پاسخ به مطالبات اعضای شوراهای اجتماعی محلات بیان داشت: بسیاری از مشکلات را شهروندان توسط سامانه 137 به اطلاع ما رساندند اما با توجه به اینکه اعتبار ما محدود است هر کدام از اعضای شورا در محلات خود یک پروژه عمرانی را با نظرسنجی از مردم مشخص کنند و به ما ارائه دهند تا به صورت هدفمند یک پروژه را به سرانجام برسانیم.

فرهادیان در انتها افزود: برای آشنایی و شناخت بیشتر از معضلات و مشکلات محلات به زودی با مسئولان شهرداری منطقه از محلات مختلف بازدید به عمل خواهیم آورد.

جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

منبع: