فهرست طبقات
پنجشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ۳۱
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
 سلسله کارگاه های مهارت افزایی در بستر اجتماعی با طرح سایبان امید/منطقه هفت

سلسله کارگاه های مهارت افزایی در بستر اجتماعی با طرح سایبان امید/منطقه هفت

سایبان امید، آوای همت،جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه برگزاری کلاس ها با شماره 31294770 تماس حاصل فرمایید.

به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ناصر خجسته رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی از سلسله کارگاه های مهارت افزایی در بستر اجتماعی با عنوان طرح سایبان امید در مرحله سوم منطقه هفت خبر داد.

خجسته هدف از برگزاری این طرح آموزش مهارت های خود اشتغالی با هدف افزایش اعتماد به نفس و تقویت مهارت های شغلی در بانوان سطح منطقه هفت عنوان کرد و افزود:به دلیل پیشگیری از کرونا و رعایت مسائل بهداشتی این دوره از کلاس ها به صورت مجازی برگزار می گردد.

وی با تاکید بر این که مسائل ناشی از شهرنشینی و سبک زندگی نادرست، خانواده ها را دچار مشکل برقراری ارتباط با دیگران و نا آگاهی در مورد حل مشکلات رفتاری کرده است، اظهار امیدواری کرد که شهروندان با حضور در این دوره های آموزشی و کسب مهارت های لازم از قرار گرفتن در کنار خانواده خود و تعامل با دیگر شهروندان، بیش از پیش احساس رضایت و نشاط کنند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح در قالب برگزاری کلاس های مجازی برای نوجوانان 8 تا 18 سال و والدین آنان درمحلات حاشیه شهر به صورت رایگان اجرا می شود.

گفتنی است این آموزش ها در مرکز نگهداری دختران گل نرگس و پسران بوستان مهدی با موضوع آموزش بهداشت فردی و گروهی به صورت حضوری و اهدای پک های بهداشتی فردی انجام خواهد شد.

 

منبع: