فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۵ ۲۱۰۷
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
2KjYrti0INis2LHYp9it2Yog2Ygg2KfYsdiq2YjZvtiv2Yog2KjZitmF2KfYsdiz2KrYp9mGINin2YXYr9in2K/ZiiDYtNmH2YrYryDZg9in2YXZitin2Kgg2YXYtNmH2K8g2KjZhyDYqNmH2LHZhyDYqNix2K/Yp9ix2Yog2LHYs9mK2K8g

با حضور شهردار منطقه هفت صورت پذیرفت؛

بخش جراحی و ارتوپدی بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد به بهره برداری رسید

بخش جراحی - ارتوپدی بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد به وسعت 750 مترمربع و60 تختخواب پس از شش ماه فعالیت شبانه روزی طی مراسمی مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد مقدس، بخش جراحی - ارتوپدی بیمارستان امدادی شهید کامیاب مشهد به وسعت 750 مترمربع و60 تختخواب پس از شش ماه فعالیت شبانه روزی طی مراسمی مورد بهره برداری قرار گرفت.

در این مراسم دکتر بیرجندی نژاد ضمن قدرشناسی از تلاش و خدمات شبانه روزی همکاران خود در مراسم بهره برداری از بخش جراحی و ارتوپدی بیمارستان امدادی شهید کامیاب از علیرضا عصمت پرست شهردار منطقه در خصوص حمایتها و پیشتیبانی های بی وقفه مراتب قدرشناسی و تشکر را به عمل آورد.

رییس بیمارستان شهید کامیاب در این مراسم توضیح داد: این بخش در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت با وسعت 750 متر مربع طی شش ماه بازسازی و به بهره برداری رسید.
دکتر علی بیرجندی نژاد همچنین افزود: بخش جراحی و ارتوپدی دارای 60 تختخواب است که در آن جراحی های گوش و حلق و بینی، فک و صورت و ارتوپدی انجام می شود.
وی در خاتمه سخنان خود گفت: بازسازی بخش جراحی و ارتوپدی بیمارستان شهید کامیاب با عتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال بازسازی که در  بازسازی این بخش و احداث همراه سرای آن از کمک خیرین بخش سلامت نیز استفاده گردیده است.
علیرضا عصمت پرست شهردار منطقه هفت در این مراسم بهره برداری ضمن اشاره به هکاری خوب و مناسب با دانشگاه علوم پزشکی و بیمارستان تخصصی علوم پزشکی شهید کامیاب در منطقه گفت: باتوجه به قرار گرفتن بیمارستان در محدوده ترافیکی شهر دنبال می کنیم تا در ایجاد توسعه های این بیمارستان همکاری های لازم را برای خدمت رسانی به مردم عزیز در حال انجام هستیم و درچشم انداز بلندمدت از پیگیری واگذاری زمین به وسعت 20 هکتار در راستای انتقال فضای بیمارستان جهت دسترسی های سریع و آسان خبر داد.

شایان ذکر است؛ در حاشیه مراسم بهره برداری از بخش جراحی و ارتوپدی بیمارستان امدادی کلنگ عملیات اجرایی ساخت ساختمان  اورژانس بیمارستان شهید کامیاب بر زمین زده شد.

گفتنی است در این مراسم حجازی معان اجرایی و قائم مقام شهردار منطقه و معین الدینی مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه علیرضا عصمت پرست شهردار منطقه هفت را همراهی کردند. 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.8523772557576
Qt: 1.7963428497314