فهرست طبقات
دوشنبه, ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ۱۸۷۷
طبقه بندی: اخبار منطقه
چچ
2KLZitiqINin2YTZhNmHINin2YXYp9mF2Yog2YPYp9i02KfZhtmKICDYqNixINmE2LLZiNmFINi52YXZhNmK2KfYqtmKINiz2KfYstmKINiq2LXZhdmK2YXYp9iqINin2K7YsCDYtNiv2Ycg2KjYsdin2Yog2b7Yp9mK2KrYrtiq2Yog2KzZh9in2YYg2KfYs9mE2KfZhSDYr9ixINiz2KfZhCAyMDE3INiq2KfZg9mK2K8g2YPYsdivIA==

نماینده مجلس خبرگان رهبری:

آیت الله امامی کاشانی بر لزوم عملیاتی سازی تصمیمات اخذ شده برای پایتختی جهان اسلام در سال 2017 تاکید کرد

آیت الله امامی کاشانی در دیدار با شهردار منطقه 7 و جمعی از مدیران منطقه بر لزوم عملیاتی کردن تصمیمات سال پایتختی جهان اسلام در سال 2017 برای مشهد مقدس تاکید کرد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد مقدس ، آیت الله امامی کاشانی امام جمعه موقت و نماینده مجلس خبرگان رهبری در دیدار با جمعی از مدیران و شهردار منطقه هفت ، بر لزوم عملیاتی کردن تصمیمات اخذ شده برای سال 2017 ، سالی که قرار است مشهد مقدس پایتخت جهان اسلام شود، تاکید کرد.

آیت الله کاشانی همچنین ادامه داد: بهره بردن از ظرفیت پژوهش های علمی و حوزوی و بخصوص کتابهای تحت عنوان "حسبه" که بصورت ویژه به موضوع های مدیریت و عملکرد شهری و حقوق شهروندی توجه کرده است اشاره داشت و گفت : استفاده از تمامی پتانسیل های موجود و ظرفیت سنجی می تواند نتایج شگرفی را ایجاد نماید.

نماینده مجلس خبرگان رهبری ضمن تأکید بر سالم نگه داری فضاهای تحت الاختیار هر مجموعه مدیریتی ،ظرفیت بوستان بانوان ریحانه را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و بیان داشت : علاوه بر مراقبت های ذاتی در بوستان ویژه بانوان باید به ظرفیت مبلغان دینی در این بوستان توجه ویژه شود تا بین ورزش و دین جدایی و فاصله نیافتد.

علیرضا عصمت پرست شهردار منطقه هفت ضمن قدرشناسی از فرصت در اختیار گذاشته شده ، اعلام کرد : با تمام توان فعالیت خواهیم کرد تا بتوانیم با بهره برداری از الگوی جهانی ، اسلامی ایرانی پیشرفت درشأن سال2017 سال پایتختی جهان اسلام در مشهد مقدس ، اقدامات فرهنگی و اجتماعی مناسبی را در سطح شهر و به خصوص  شهرداری منطقه 7 عملیاتی سازیم.

عصمت پرست همچنین ادامه داد : بهره برداری از رهنمودهای علماء و به ویژه مقام معظم رهبری فرصت و محمل ویژه ای را برای خدمتگزاری ایجاد کرده است که باید بهترین اقدام را در این خصوص انجام داد.

شایان ذکر است ؛ آیت الله امامی کاشانی ، موسس مدارس عالی علامه شهید مرتضی مطهری می باشد که یکی از دانشگاه های این مجموعه فاخر در حوزه فعالیت های کاری شهرداری منطقه هفت واقع شده است .

لازم به یادآوری است، این دیدار صمیمی در دانشگاه علامه شهید مرتضی مطهری واقع در خیابان 17 شهریور برگزار گردید.

 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.389213403066
Qt: 2.6300520896912