• چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بوستان زائر پذیر غدیر
    بوستان زائر پذیر غدیر

    بوستان زائر پذیر غدیر

     این بوستان در فضای 100 هکتاری، در زمینه رفاه حال زائرین علاوه بر وجود 450 سکو و کلبه اسکان 200 عدد آلاچیق برای رفاه حال زائرین بصورت 100 درصد بومی توسط شهرداری منطقه 7 ساخته و در بوستان جانمایی شده است.

    وجود دریاچه مصنوعی با امکانات قایقرانی در مساحت 14 هزار و 800 مترمربع که همه روزه آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان محترم می باشد.

    در بوستان زائر پذیر غدیر تدابیر لازم بگونه ای اندیشه شده است که در صورت بروز سرما و بارش نزولات آسمانی و کاهش شدید دمای هوا در تعطیلات نوروزی، سالن بحران به مساحت 1500 مترمربع مجهز به سیستم های گرمایشی آماده خدمت رسانی به زائرین باشد.

    در زمینه ایمنی با مجموعه خدمت رسان آتش نشانی و اوژانس و در جهت سهولت ، در تردد زائرین هماهنگی های لازم با شرکت اتوبوس رانی جهت سرویس دهی مناسب صورت پذیرفته است.

    وجود مجموعه بازی ویژه کودکان در حاشیه دریاچه مصنوعی و همچنین حسینیه به زیر بنای 500 مترمربع جهت برگزاری مراسمات دینی و مذهبی از دیگر امکانات فرهنگی و رفاهی موجود در بوستان می باشد.

    گفتنی است؛ در بوستان غدیر امکاناتی همچون فروشگاه مواد غذایی، نانوایی ، بیش از 100 سکوی برداشت آب آشامیدنی ، 100 چشمه حمام ، 160 چشمه سرویس بهداشتی و 20 جایگاه شارژ موبایل از اهم موارد پیش بینی شده برای استقبال از مجاورین و زائرین می باشد که در بوستان زائر پذیر غدیر تعببیه گردیده است.

     

    جهت بازدید جدیدترین عکس های بوستان زائر پذیر غدیر اینجا را کلیک نمایید

    تعداد بازدید :5641
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی: