• بوستان ریحانه
    بوستان ریحانه

    بوستان بانوان ریحانه

    این بوستان با مساحتی حدود 22 هکتار در بلوار فرودگاه واقع شده است؛ دراین بوستان چهار آبنما به مساحت 174متر مربع احداث گردیده است.
    در این بوستان در راستای تشویق بانوان به ورزش از امکانات ورزشی متعدد بر خوردار است از جمله زمین ورزشی روباز والیبال و هند بال و.. با مساحت 3261 مترمربع و سایت بدنسازی با12دستگاه ،زمین پینگ پنگ با 6 میز و مساحت 400 متر مربع و زمین فوتبال دستی با 3 دستگاه و مساحت 410متر مربع و زمین شطرنج با 8میز شطرنج به مساحت 362 متر مربع و محوطه بازی کودکان در دو نقطه شمالی و شرقی بوستان با مساحت مجموعا 1750متر مربع دارای پیست دو چرخه به طول 1690مترطول و تعداد50 دستگاه دوچرخه برای استفاده بزرگسالان و تعداد 20 دستگاه دوچرخه جهت استفاده کودکان باعث تنوع و شادابی بازدید کنند گان گردیده است.
    در ضمن دارای 13 غرفه که مساحت هر غرفه 22متر مربع می باشد که می توان کارایی متفاوت از جمله کار آفرینی و ... داشته باشد.
    دارای یک بوفه که مایحتاج تغذیه ای و تا حدی رفاهی بانوان را اعم از انواع بستنی ،نوشیدنی ، سانویج وتنقلات دیگر را فراهم میکند.پنج سرویس بهداشتی با 99 چشمه در مکانهای متفاوت پارک و 4 عدد آبسرد کن وجود داردخاطر نشان میکنم که در ابتدای ورود به پارک با حضور در گیت موبایل دوربین دار، دوربین، اسپیکر به قسمت انتظامات تحویل داده می شود و مورد بازرسی قرار می گیرند و در همان محل پارکینگ وجود دارد.
     
    تعداد بازدید :9303
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی: