• درآمد
    درآمد

    درآمد

    الف) معرفی: 
    اداره درآمد از لحاظ درجه اهمیت، یکی از مهم ترین و حساس ترین زیرمجموعه ها در نهاد شهرداری می باشد. با توجه به حساسیت بسیار و اهمیت بالایی که فعالیت این اداره, چه در جهت خدمت رسانی سریع و مناسب به متقاضیان محترم و چه در جهت ایفای نقش موثر در تامین هزینه های فعالیت های عمرانی و خدماتی شهرداری دارا می باشد, پرسنل این اداره تمامی سعی و تلاش خویش را در جهت انجام دقیق وظایف محوله به کار می برند. 

    بخش ها و زیرمجموعه ها: 
    اداره درآمد از 4 زیرمجموعه زیر تشکیل شده است: 
    1) واحد درآمد: وظیفه محاسبه و اخذ عوارض در هنگام صدور پروانه و یا پایانکار ساختمانی بر عهده این واحد می باشد. در این واحد 3 نفر مشغول به کار می باشند. 
    2) واحد اصناف: وظیفه این واحد محاسبه، صدور فیش عوارض و اخذ عوارض شغلی (کسب و پیشه) از واحدهای صنفی می باشد. لازم به ذکر است که فیش پرداخت شده عوارض شغلی جهت پاسخ به استعلام اتحادیه به منظور در این واحد 2 نفر به خدمت رسانی مشغول می باشند. 
    3) واحد نوسازی: در این واحد محاسبه و اخذ عوارض نوسازی و عمران شهری املاک و ساختمان ها, مطابق با قانون نوسازی و عمران شهری انجام می گردد. در این واحد 2 نفر مشغول به کار می باشند. 
    4) واحد عوارض خودرو: در این واحد محاسبه و اخذ عوارض سالیانه خودرو انجام می گردد. در این واحد 1 نفر مشغول به کار می باشد.

    رییس اداره درآمد منطقه
    نام و نام خانوادگی:محمد محسن رسولی تاریخ و محل تولد: -
    میزان تحصیلات: -
    رایانامه:rasooli-m@mashhad.irتلفن: 119داخلی 33418340
    فکس:--
    پل های ارتباطی
    تلفن تماس : 119داخلی 33418340فکس :3433396رایانامه :rasooli-m@mashhad.ir
    آدرس :چهارراه پروین اعتصامی ساختمان شهرداری منطقه