• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 45
    کد: 186596
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
    فصل همدلی:

    گرامی داشت هفته وحدت در منطقه هفت

    رییس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه هفت همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت، ویژه‌برنامه‌های «فصل همدلی» را تشریح کرد.
    گرامی داشت هفته وحدت در منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ناصر خجسته با تبریک هفته وحدت و فرارسیدن سالروز ولادت پیامبر گرامی (ص) و میلاد امام جعفر صادق (ع) بیان کرد: ولادت رسول الله (ص)، بزرگترین موهبت الهی به انسانهاست، تولدی که درهای رحمت آسمان را به زمینیان گشود و مهربانی، مدارا و نیکی را در جامعه سخت و بیرحم بشر بشارت داد.

    وی با توجه به فرا رسیدن سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) و هفته وحدت، از برگزاری ویژه‌ برنامه «فصل همدلی» در سطح منطقه هفت خبر داد.

    خجسته اقدامات فصل همدلی در سطح منطقه هفت را ذکر کرد و افزود: جشن‌های «فصل همدلی» از ۲3 تا 30 آبان ماه با برگزاری برنامه هایی شامل: مسابقات نقاشی با عنوان پیامبر رحمت، قصه گویی کودکان در کتابخانه قائم و ایمان،محافل ادبی در کتابخانه شهید مطهری، جشن های وحدت در مدارس سطح منطقه،عضویت رایگان اعضا در هفته کتاب و کتابخوانی، بازدید از خانواده شهدا در سطح منطقه به مناسبت هفته وحدت،فضاسازی خیابانها و معابر، میادین اصلی سطح منطقه و برگزاری جشن فصل همدلی در مسجد پیغمبر (ص) با حضور علمای دینی اهل تسنن می باشد.

    تعداد بازدید: 45
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر