• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 66
    کد: 186583
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۲۱
    با هدف پاسخگویی سریع درخواست های مردمی:

    جلسه شورای اداری منطقه هفت با حضور سرپرست اداره ارتباطات مردمی 137

    تاکید شهردار منطقه ۷ بر اولویت یافتن پاسخگویی به پیام های مردمی ۱۳۷
    جلسه شورای اداری منطقه هفت با حضور سرپرست اداره ارتباطات مردمی 137

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت،جلسه شورای اداری منطقه با حضور سرپرست اداره ارتباطات مردمی 137، شهردار، معاونین و مسئولین منطقه هفت برگزار شد .

    این جلسه در پی اتصال سراسری سامانه "سجا" مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ به سامانه "گام" اتوماسیون اداری برگزار شد.

    کوروش باوندی شهردار منطقه ضمن تاکید به پاسخگویی سریع پیامهای مردمی اذعان داشت:درخواست های ریز و درشت شهروندان که از طریق مرکز ۱۳۷ به مناطق و سازمان ها ارجاع داده می شود، از اهمیت بسیار بالایی در این دوره از مدیریت شهری برخوردار است لذا همواره تاکید ویژه ای از سوی شهردار مشهد و اعضای شورای شهر برای پیگیری و حل این درخواست‌ها وجود دارد.

    وی با تاکید بر کاهش زمان پاسخ دهی به درخواست های شهروندان و افزایش کیفیت این پاسخ ها خاطر نشان کرد:منطقه ۷، اهتمام ویژه‌ای بر روی پیگیری درخواست های مردمی ۱۳۷ داشته و با اجرای فرآیندهای نوین در این مرکز، یقینا پیگیری درخواست های مردمی را در اولویت کاری همکارانمان قرار خواهیم داد.

    در ادامه محمد امین نجیب، سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد بیان کرد: اجرای فرآیندهای نوین در مرکز ۱۳۷، باعث سرعت و کیفیت بخشیدن به پاسخگویی مجموعه مدیریت شهری به درخواست های شهروندان می‌شود.

    در پایان کارشناس 137 منطقه هفت،گزارش آماری و تحلیلی پیامهای منطقه و روند پاسخگویی هر واحد را به تفکیک ارائه داد و بعد از آن مسئولین در این خصوص به بحث وتبادل نظر پرداختند.

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 66
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر