• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 52
    کد: 186512
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۲۰
    با اعتباری بالغ بر 660.000.000 میلیون ریال صورت گرفت:

    اجرای روکش دستی آسفالت خیابان خلج 18 /منطقه ۷

    معاون اجرایی منطقه هفت از اجرای عملیات روکش دستی آسفالت خیابان خلج 18 به متراژ 1200 مترمربع و اجرای جدول گذاری و جوی قاشقی با متراژ 210 متر طول خبر داد.
    اجرای روکش دستی آسفالت خیابان خلج 18 /منطقه ۷

    به گزارش روابط عمومی منطقه ۷، امیرسیاوش حجازی با اعلام این مطلب افزود: خیابان و مسیرهای پر تردد از مهم ترین فضاهای عمومی و اجتماعی هستند که امکان تعاملات اجتماعی، کار، تفریح را برای انسانها در شهر فراهم می کند. از همین رو توجه به کیفیت پیاده راه ها و سواره راهها و مناسب سازی آنها می تواند در ارتقاء رضایتمندی شهروندان و استفاده کنندگان از این گونه مسیرها تأثیر گذار باشد.

    وی ارتقای کیفیت آسفالت معابر را یکی از عوامل بهبود زیرساخت های معابر شهری دانست و تصریح کرد: خیابان خلج 18 از جمله معابری است با توجه به درخواست شهروندان عملیات روکش دستی آسفالت آن به متراژ 1200 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 660.000.000 میلیون ریال اجرا شد.همچنین اجرای جدول گذاری و جوی قاشقی با متراژ 210 متر طول خبر داد.

    به گفته معاون اجرایی شهردار منطقه ۷ : این طرح به منظور فراهم نمودن شرایط مساعد در گذرگاه ها برای شهروندان و برطرف کردن نقائص و معایب عمرانی معابر با تلاش شبانه روزی همکاران اداره فنی و عمران اجرا شد.

    وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه های عمرانی وخدماتی اعم از روکش آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری، رفع نقاط آبگیر، مرمت پلهای فلزی، هم سطح سازی دریچه ها و... از اولویت های اجرایی منطقه است، خاطرنشان کرد: تمام خیابان ها و محلات محدوده منطقه که نیاز به ترمیم و یا بهسازی دارند، شناسایی و عملیات مورد نظر در این نقاط اجرا می شود.

    حجازی در پایان رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری برشمرد و گفت: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازه زمانی با اتمام عملیات عمرانی خشنودی همشهریان را فراهم کند.

    تعداد بازدید: 52
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر