• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 66
    کد: 186501
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۲۰

    برگزاری نشست بررسی نقشه استراتژیک منطقه هفت

    نشست مشترک بررسی و تحلیل نقشه استراتژیک منطقه هفت با حضور کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در محل اتاق جلسات منطقه برگزار شد.
    برگزاری نشست بررسی نقشه استراتژیک منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت، در این نشست بر توجه شهرداران مناطق به برش منطقه‌ای تاکید شد و نقشه استراتژی مجموعه شهرداری طبق برنامه میان مدت از منظر عملیاتی سازی برای 40 واحد اجرایی در نظر گرفته شده است که در نقشه مناطق تلاش شده تا شاخصه های تاثیر گذار به گونه ای طراحی شود که منطقه بتواند اهداف مد نظر را رصد کند.

    در این طرح ملاک های مشترک میان مناطق، معاونت ها و سازمان ها نیز مورد بررسی قرار گرفت تا تعمیم پذیری شاخص های مطرح شده در راستای دستیابی به اهداف محقق شود. نقشه عملیاتی منطقه هفت از 4 منظر اصلی تشکیل شده که شامل ذی نفعان، فرآیندهای داخلی، رشد و یادگیری و مالی است که در این طرح 6 مضمون راهبردی برای دسترسی به اهداف طراحی شده که طی دوره ای 4 ساله میسر خواهد شد.

    با توجه به اینکه شهرداری با مردم در ارتباط هست، برای ارائه خدمات بهتر و رسیدگی به مطالبات آن ها در نظر گرفتن راهکاری در جهت ارائه نقشه ها و طرح های منطقه به معاونت ها یک نیاز اساسی است.

    تعداد بازدید: 66
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر