• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 58
    کد: 186434
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۹

    جلسه مشترک دفتر تسهیلگری محله قائم با شهردار منطقه هفت

    مسئولان دفتر تسهیل گری محله قائم همراه با چند تن از مسئولان این اداره در نشستی با شهردار،معاون اجرایی و معاون فرهنگی منطقه از آمادگی خود برای هم افزایی و همکاری مشترک با این معاونت خبر دادند.
    جلسه مشترک دفتر تسهیلگری محله قائم با شهردار منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛جلسه دفتر تسهیل گری محله قائم با شهردار، معاون اجرایی و رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه هفت برگزار شد.

    شهردار منطقه خاطر نشان کرد:توانمند سازی اجتماعی و مشارکت های اجتماعی از ماهیت دفاتر تسهیلگری می باشد و دفتر تسهیلگری محله قائم قرار است مرکز توسعه پایدار محلات شهر باشند.

    باوندی ادامه داد: این طرح که از امسال کار خود را آغاز کرده و به سرعت در حال رشد است یک پروژه بزرگ شهری است زیرا دفاتر توسعه محله می خواهند تمام نقصان ها و کمبودها را در محلات پوشش دهند.

    وی در ادامه افزود: قرار است گام های بزرگی با محوریت دفاتر تسهیلگری برداشته شود از این رودر محلاتی که دفاتر تسهیل گری دایر است این دفاتر را به عنوان مرکز محله در نظر گرفته می شود تا بتوانیم همراه هم گام های ارزشمندی را برای شهروندان مشهدی برداریم با کمک هم احیا کنیم و در نهایت رضایت شهروندان را به دست آوریم.

    رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی در پایان جلسه آمادگی این معاونت برای همکاری با دفاتر تسهیل گری خبر داد و اظهار داشت: دفاتر تسهیل گری بازوی کمکی ما هستند و ما هر کمکی از دست ما بر آید در حوزه های مختلف ارائه خواهیم کرد تا بتوانیم در کنار یکدیگر به شهروندان خدمت کنیم.

    تعداد بازدید: 58
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر