• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 54
    کد: 186359
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۸
    با هدف استفاده شهروندان از حال و هوای پاییزی صورت گرفت

    برگهای پاییزی بوستان های سطح منطقه هفت جمع آوری نمی شود

    رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه هفت از عدم جمع آوری برگهای خشک پاییزی قسمتی از بوستان غدیر، سلام و میرزا کوچک خان تا آخر فصل باهدف بهره مند شدن شهروندان از حال و هوای فصل پاییز خبر داد.
    برگهای پاییزی بوستان های سطح منطقه هفت جمع آوری نمی شود

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت: مهدی طیبی رئیس اداره فضای سبز شهرداری منطقه هفت فصل پاییز یکی از زیباترین فصول سال، جلوه‌گر تصاویر زنده طبیعت با برگ ‌هایی به رنگ های متفاوت می باشد که شهروندان عزیز در این ایام، زیباترین و شگفت ترین تصاویر رنگارنگ را در قاب هستی مشاهده می‌کنند.

    وی در ادامه بیان کرد: با توجه به استقبال شهروندان ارجمند در برخی از بوستان های سطح منطقه از جمله غدیر، سلام و میرزا کوچک خان برگهای درختان را هفته ای یک بار توسط کارگران خدوم حوزه فضای سبز جمع آوری می گردد تا عابران از این فضای زیبای پاییزی لذت ببرند.

    طیبی خاطرنشان کرد: ریزش برگهای خشک در فصل پاییز زیبایی و طراوات خاصی به پارکها و سطح شهر می بخشد که همواره مورد توجه و استقبال شهروندان قرارمی گیرد برگ های خشک پاییزی بخشی از چرخه حیاط طبیعت را تشکیل داده اند که مواد مغذی را به خاک باز می گردانند . برگهای پاییزی علاوه بر ایجاد زیبایی بصری در سطح پارک، دارای فواید بسیار زیادی برای فضای سبز شهری نیز هستند.

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 54
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر