• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 54
    کد: 186060
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۲

    تخلیه و پلمب 9 انبار ضایعات در سطح منطقه هفت

    تخلیه و پلمپ 9 انبار ضایعات به منظور پیشگیری از بیماری ها‌ی واگیر دار و جلوگیری از انتشار آلاینده‌ها انجام شد.
    تخلیه و پلمب 9 انبار ضایعات در سطح منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت ؛مرتضی طهماسبی با بیان اینکه فراهم کردن بستری مناسب برای بهره‌مند شدن مساوی همه شهروندان از امکانات و استانداردهای یک زندگی شهری بر عهده مدیریت شهری بوده گفت : اداره خدمات شهری منطقه نیز در حوزه مشاغل آلاینده به عنوان متولی نقشی بسیار مهم دارد.

    وی در ادامه افزود: با توجه به افزایش قیمت مواد قابل بازیافت عده‌ای سودجو باعث ایجاد و افزایش قارچ گونه انبار‌های خرید و فروش ضایعات و دپوی مواد پسماندی و قابل بازیافت در سطح شهر بخصوص در نقاط حاشیه شهر شده اند.

    وی ادامه داد: علاوه براین مالکان این انبار‌ها با بکارگیری از معتادان و کودکان کار نیز ضمن ایجاد مزاحمت برای شهروندان و توسعه مشاغل کاذب و هم چنین افزایش آلاینده ها با پاره کردن کیسه‌های زباله در تمامی نقاط سطح شهر و بازیافت غیر اصولی آن‌ها در اماکن غیر استاندارد و غیر مجاز، شرایط انتشار آلاینده‌ها و تجمع حشرات موذی در سطح منطقه را فراهم کردند.

    رئیس اداره خدمات شهری افزود: در همین راستا با هماهنگی و اخذ دستور مقام قضایی در خصوص انبار‌های ضایعات سطح منطقه هفت؛ تعداد 9 انبارضایات که میزان ضایعات جمع آوری شده از محل، 4130 کیلوگرم بوده که تعداد 1 دستگاه بازو غلطان، سه دستگاه خاور، 6 مامور نیروی انتظامی، 3 گشت سدمعبر و 10 نفر نیروی کارگری در محل مستقر بودند.

    طهماسبی گفت: از تمامی شهروندان عزیز تقاضا می‌شود که با تحویل زباله‌های خشک و قابل بازیافت به مراکز مبادله زباله خشک سازمان مدیریت پسماند نیز سهم خود را در حفظ سلامتی ساکنان سطح منطقه هفت ایفا کنند.

    وی در پایان افزود: شهروندان در صورت مشاهده انبار‌های ضایعات در سطح منطقه هفت می‌توانند گزارش خود را با شماره تلفن ۱۳۷ در میان بگذارند تا در اسرع وقت برخورد جدی با متخلفان صورت پذیرد .

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 54
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر