• دوشنبه،13 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 44
    کد: 185979
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۱۱
    همزمان با دهه آخر صفر:

    اقدامات شهرداری منطقه هفت در ایستگاه استقبال از زائر دهه پایانی صفر

    مشارکت 3000 نفر از شهروندان منطقه هفت در امر خدمت رسانی به زائران پیاده علی ابن موسی الرضا
    اقدامات شهرداری منطقه هفت در ایستگاه استقبال از زائر دهه پایانی صفر

    شهردار منطقه هفت به تشریح اقدامات این منطقه در دهه پایانی صفر پرداخت.

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛کوروش باوندی شهردار منطقه اظهار کرد: شور، اشتیاق و عشق به خاندان عصمت و طهارت (ع) در دل و جان تک تک مردم و خصوصا زائرین و مجاورین حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ریشه دوانده است و بر همین اساس نیز هر یک از شهروندان مایل بودند تا به هر نحوی ارادت خالصانه خود را به ساحت این خاندان ابراز کنند.

    وی با اشاره به اقدامات این منطقه همزمان با دهه پایانی صفر، افزود: ثبت نام و اعزام خیرین به منظور خدمت رسانی به زائرین امام مهربانی‌ها، جمع آوری اقلام مختلف در مساجد و مشارکت با تشکل ها و سمن های فعال به منظور مشارکتهای مردمی در زمینه های مختلف بخشی از اقدامات این منطقه همزمان با روزهای پایانی ماه صفر بود.

    شهردار منطقه هفت با اشاره به برپایی ایستگاه‌های صلواتی همزمان با این ایام، تصریح کرد: به 150 هزار نفر از زائرین پیاده امام رضا (ع) ارائه خدمت شد.

    باوندی تصریح کرد: ایستگاه های صلواتی بدلیل استقبال مردم و هیات های مذهبی هرساله با همت و مشارکت گروه های مردمی راه اندازی شده است و سازه فرهنگی،پوشش و سرویس های بهداشتی ایستگاه ها به همت شهرداری فراهم شد.

    وی با بیان اینکه مشارکت های مردمی بسیار حائز اهمیت بود افزود : در این امر خدا پسندانه 15 سازمان و تشکل در ایستگاه مشارکت داشتند، همچنین در ارائه خدمات افتخاری به زائران پیاده حریم رضوی 3000 نفر از شهروندان منطقه هفت مشارکت داشتند و برای ایستگاه استقبال از زائرین مبلغ 10 میلیارد ریال با مشارکت های مردمی هزینه شد.

    باوندی در پایان بیان کرد:در این غرفه ها 20 خدمت به زائرین پیاده ارائه شد که این خدمات شامل: پذیرایی،واکس صلواتی،نذورات،درمانگاه،سرویس بهداشتی،نمازخانه،صبحانه ونهار،برپایی نماز جماعت،برنامه های فرهنگی،شهرآرا محله،رادیو زائر،خیاطی،نمایشگاه عکس،ارائه خدمات سیم کارت وتلفن همراه،مشاوره مذهبی وخانواده به زائرین ارائه میگردد. همچنین سه تشکل خارج از استان از شهرهای اهواز، آمل، کازرون و تربت حیدریه در امر خدمت رسانی هر چه بهتر به زائرین پیاده مشارکت داشتند.

    تعداد بازدید: 44
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر