• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 34
    کد: 185180
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۸
    شهروند میهمان نواز حریم رضوی:

    آغاز ثبت نام از عاشقان خدمت به زائران پیاده حضرت رضا(ع) در منطقه هفت

    رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه هفت از آغاز ثبت نام کمپین «شهروند میهمان‌نواز حریم رضوی» برای خدمت‌رسانی به زائران پیاده امام رضا(ع) در دهه پایانی صفر خبر داد.
    آغاز ثبت نام از عاشقان خدمت به زائران پیاده حضرت رضا(ع) در منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ناصر خجسته در خصوص سامانه "شهروند میهمان‌‎نواز حریم رضوی"، اظهار کرد: درگاه های ثبت نام شامل ربات تلگرامی (mashhadisho_bot)، مشهدی شو، سایت مشهدی شو (mashhadisho.ir)، تلفن خدمات گردشگری و زیارت به شماره 0513135، ارسال عدد 8 به شماره 1000181 به صورت غیر حضوری و مراجعه حضوری به اداره‌ فرهنگی منطقه هفت و مراکز راهنمای زائر و اطلاعات سفری سطح شهر است.

    وی بیان کرد: امسال پس از ثبت نام در سایت، پیامکی به فرد ارسال می‌شود که ایستگاه، نوع خدمت، زمان و مکان حضور و شماره رابط در آن پیامک اعلام شده، کد ملی فردی که ثبت نام کرده نیز برای رابط ایستگاه پیامک می‌شود، بنابراین ساماندهی به صورت کاملا هوشمند اتفاق می‌افتد.

    رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی با بیان این‌که «همه افراد می‌توانند در کمپین شهروند میهمان‌نواز حریم رضوی شرکت کنند» گفت: امسال 20 غرفه خدمت به زائرین پیاده ارائه می شود که این خدمات شامل: پذیرایی،واکس صلواتی،نذورات،درمانگاه،سرویس بهداشتی،نمازخانه،صبحانه ونهار،برپایی نماز جماعت،برنامه های فرهنگی،شهرآرا محله،رادیو زائر،خیاطی،نمایشگاه عکس،ارائه خدمات سیم کارت وتلفن همراه،مشاوره مذهبی وخانواده به زائرین ارائه میگردد. همچنین مقرر شد جهت ارائه خدمات و پذیرایی از زائرین به سه تشکل خارج از استان امکاناتی در اختیار آنان قرار گیرد.این تشکل ها که از شهرهای اهواز، آمل، کازرون و شیراز هستند در امر خدمت رسانی هر چه بهتر به زائرین پیاده مشارکت دارند.

    تعداد بازدید: 34
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر