• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 39
    کد: 184991
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۴
    در جهت خدمت رسانی به شهروندان:

    گزارش اقدامات موثر منطقه هفت در خصوص جاده محمد آباد

    به منظور ایجاد چشم انداز و زیباسازی بصری این جاده احداث فضای سبز آیلند میانی با اعتبار 5 میلیارد و 600 میلیون ریال اجرا گردید.
    گزارش اقدامات موثر منطقه هفت در خصوص جاده محمد آباد

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت ، کوروش باوندی ، شهردار منطقه از آماده سازی و ایمن سازی جاده تازه افتتاح شده محمد آباد خبر داد.

    وی در ادامه افزود: با توجه به بازگشایی جاده جدید محمد آباد به بولوار شهید ساعی، طرق و لزوم ایمن سازی این جاده پر تردد و مهم، اداره ترافیک منطقه هفت در راستای افزایش ایمنی وسائط نقلیه اقدام به اجرای سرعتگیر آسفالتی، رنگ آمیزی، اجرای خط نوشتار،نصب تابلو و تجهیزات ترافیکی با اعتباری بالغ بر500 میلیون ریال نموده است.

    باوندی در ادامه خاطرنشان کرد: به منظور ایجاد چشم انداز و زیباسازی بصری این جاده احداث فضای سبز آیلند میانی با اعتبار 5 میلیارد و 600 میلیون ریال، با هدف ارتقای کیفی فضای سبز این بلوار و همچنین ایجاد محیطی بانشاط و شاداب اجرا گردید.

    وی سطح کیفی فضای سبز را از دیگر اهداف اجرای پروژه دانست و اضافه کرد: در این پروژه تعداد 510 اصله درخت و درختچه و 12000متر طول پرچین در محل استفاده گردید.همچنین علاوه بر ایجاد سیستم آبیاری تحت فشار در راستای کاهش مصرف آب، گونه های مختلف گیاهی برای زیباسازی بصری محیط کاشته شده است.

    وی در خصوص رنگ آمیزی جداول این جاده خاطرنشان کرد:با هدف کاهش حوادث رانندگی، تسهیل در عبور و مرور، ساماندهی و زیباسازی جاده محمدآباد، رنگ آمیزی 1500متر از جداول این جاده انجام شد.

    شهردار منطقه هفت در پایان از اجرای روکش مکانیزه آسفالت این جاده سخن گفت و افزود: اجرای عملیات روکش مکانیزه آسفالت با متراژ 80 هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر 36 میلیارد ریال اجرا گردید.

     

    تعداد بازدید: 39
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر