• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 53
    کد: 184893
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۳
    شهردار منطقه 7خبر داد:

    اقدامات ایستگاه استقبال از زائرین پیاده در دهه آخر صفر/منطقه هفت

    زیر ساخت های ایستگاه استقبال از زائر توسط شهرداری منطقه در حال انجام است.
    اقدامات ایستگاه استقبال از زائرین پیاده در دهه آخر صفر/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛کوروش باوندی شهردار منطقه از برپایی ایستگاه استقبال از زائرین در دهه آخر صفردر ورودی شهر مشهد خبر داد.

    باوندی افزود:طبق سنوات گذشته قرار است در دهه آخر صفر برای زائرین پیاده، ایستگاه استقبال از زائر برپا شود. از این رو جلسات مشترکی با تشکل های مذهبی برگزار شد تا روند کار بررسی شود.

    وی خاطر نشان کرد: برپایی ایستگاه استقبال از زائرین جنب اداره هواشناسی به متراژ5000 مترمربع می باشد که یکی از مهم ترین اقدامات منطقه هفت، ایجاد زیر ساخت های اساسی برای استقبال از زائرین می باشد و فضاسازی و سیاه پوش نمودن آن توسط تشکل های فعال فرهنگی سطح منطقه انجام می شود.

    باوندی در ادامه بیان کرد:در این غرفه ها 20 خدمت به زائرین پیاده ارائه می شود که این خدمات شامل: پذیرایی و نذورات و توزیع چند هزار غذای گرم بین زائرین ،واکس صلواتی ،درمانگاه،سرویس بهداشتی،نمازخانه،برپایی نماز جماعت،برنامه های فرهنگی،شهرآرا محله،رادیو زائر،خیاطی،نمایشگاه عکس،ارائه خدمات سیم کارت وتلفن همراه،مشاوره مذهبی وخانواده به زائرین ارائه میگردد. همچنین مقرر شده است جهت ارائه خدمات و پذیرایی از زائرین به سه تشکل خارج از استان امکاناتی در اختیار آنان قرار گیرد.این تشکل ها که از شهرهای اهواز، آمل، کازرون و شیراز هستند در امر خدمت رسانی هر چه بهتر به زائرین پیاده مشارکت دارند.

    وی در ادامه به اقدامات و فعالیت های ایستگاه‌های صلواتی سطح منطقه اشاره کرد و گفت :حمایت از ایستگاه‌های صلواتی سطح منطقه از جمله ایستگاه های طرق، میدان پرواز و بوستان سلام،صدور مجوزهای ایستگاههای صلواتی،اسکان زائرین پیاده در مکانهای سرپوشیده وآماده شده در کمپ غدیر ،هماهنگی اسکان زائرین در مساجد ،حسینیه ها ومنازل شهروندان،آمادگی و پذیرش 4000 خودرو و اسکان وارائه خدمات به زائرین در کمپ غدیر،برپایی مراسم تعزیه خوانی با مشارکت گروه تعزیه خوانی ثارالله شهرستان کاشمر از تاریخ 5 الی 7 مهر در ورودی بازار امام رضا (ع) و میدان 17شهریور از جمله اقداماتی است که در دهه آخر صفر در سطح منطقه هفت برگزار می گردد.

    تعداد بازدید: 53
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر