• چهارشنبه،20 آذر 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 52
    کد: 184852
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۲

    جلسه شورای بهداشت و سلامت با موضوع پیشگیری از آنفولانزا/منطقه هفت

    نشاط اجتماعی یکی از مهم ترین و موثرترین شاخص های اجتماعی در گسترش احساس رضایت عمومی از زندگی، بسط تعاملات اجتماعی سازنده، رشد اعتماد عمومی و مشارکت همه جانبه اجتماعی می باشد.
    جلسه شورای بهداشت و سلامت با موضوع پیشگیری از آنفولانزا/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد؛در این جلسه پیرامون پیشگیری از آنفولانزای انسانی وحاد پرندگان همچنین اطلاع رسانی روز جهانی سلامت روان بحث و تبادل نظر شد.

    در این جلسه خانم دکتری قوام سعیدی در خصوص آنفولانزای انسانی توضیحاتی به اعضای جلسه ارائه داد. در ادامه جلسه، روانشناس اداره بهداشت، مطالبی پیرامون شعار هفته ملی سلامت روان " ارتقاء سلامت روان ، جامعه با نشاط " که از تاریخ 18 الی 24 مهرماه در سراسر کشور نام گذاری شده است ارائه کرد.

    وی شادی و نشاط را به عنوان یکی از احساسات ریشه ای مثبت و یکی از ضروری ترین خواسته های فطری و نیازهای روانی انسان عنوان کرد و گفت : شادی نقش تعیین کننده ای در تامین سلامت فرد و جامعه دارد.

    همچنین وی ادامه داد : شادی همواره با خرسندی، خوش بینی، امید و اعتماد همراه است و می تواند نقش تسریع کننده ای در فرایند توسعه جامعه داشته باشد.

    وی در پایان مطالب خود نشاط اجتماعی را به عنوان یکی از مهم ترین و موثرترین شاخص های اجتماعی در گسترش احساس رضایت عمومی از زندگی، بسط تعاملات اجتماعی سازنده، رشد اعتماد عمومی و مشارکت همه جانبه اجتماعی برشمرد.

     

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

    تعداد بازدید: 52
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر