• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 70
    کد: 184806
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۲

    دیدار مردمی هر روز شهردار با شهروندان در راستای حل مشکلات شهروندی

    در این جلسات تلاش می‌شود با هم‌فکری و اهتمام ویژه در راستای رفع چالش‌های پیش روی شهروندان گام‌های موثری برداشته شود.
    دیدار مردمی هر روز شهردار با شهروندان در راستای حل مشکلات شهروندی

    به گزارش اداره روابط عمومی منطقه هفت؛ ملیحه سادات ابراهیمی ، مسئول روابط عمومی منطقه بیان کرد:با توجه به برقراری ارتباطی پویا و دوسویه بین شهروندان با مدیریت شهری هر روز دیدار مردمی شهردار منطقه هفت با شهروندان انجام می گیرد و در این نشست شهروندان بدون واسطه به بیان مشکلات و مسائل خود با شهردار می پردازند .

    وی افزود: جلسه ملاقات مردمی شهردار با شهروندان در راستای حل مشکلات و رفع دغدغه‌های شهروندان به منظور خدمت‌رسانی هر چه بیشتر و با کیفیت تر در حوزه‌های مختلف مدیریت‌شهری است.

    وی خاطر نشان کرد : ارتباط مستقیم و بدون واسطه مردم با شهردار، ضمن تکریم ارباب رجوع، آرامش روحی و روانی شهروندان را در رسیدگی به مشکلاتشان در پی دارد. از این رو ملاقات مردمی هر روز در شهرداری منطقه هفت برگزار می شود .

    ابراهیمی گفت : در همین راستا در شش ماهه نخست سال تعداد 500 ملاقات حضوری با شهروندان صورت گرفته و موضوعات و درخواست های مردمی در این جلسات مطرح شده است .

    وی افزود :از ابتدای سال تا کنون تعداد 332 درخواست کتبی به دفتر شهردار ارائه شده که 210 مورد در خصوص شهرسازی و درآمد بوده و 122 مورد دیگر در خصوص موارد اجرایی و حوزه های مالی و املاک می باشد.

    ابراهیمی در پایان تصریح کرد: تحقق اهداف مدیریت شهری در خصوص ساخت شهری ایده آل در گرو رفع نیازهای زندگی شهروندی است و راه رسیدن به این مهم علاوه بر شنیدن و آگاهی از سطح مشکلات، برنامه ریزی های صحیح و اصولی مدیریتی است که این مهم با مشارکت همه جانبه مردم و اعمال شیوه های مدیریتی نوین محقق شده و راهکاری اثرگذار جهت عبور از بحران های شهری است .

    تعداد بازدید: 70
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر