• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 33
    کد: 184672
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
    در منطقه هفت برگزار شد:

    اقدامات واحد خدمات شهری منطقه هفت در شش ماهه نخست سال

    تعداد 280 نفر متکدی و کارتن خواب در شش ماهه نخست سال از سطح منطقه جمع آوری شدند.
     اقدامات واحد خدمات شهری منطقه هفت در شش ماهه نخست سال

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت رئیس اداره خدمات شهر با اشاره به عملکرد شش ماهه نخست سال اداره خدمات شهری اظهار کرد: اداره خدمات شهری در شش ماه گذشته خدمات مناسبی به شهروندان سطح منطقه هفت ارائه کرده است.

    وی با اشاره به اهم فعالیت های واحد بند20 اداره خدمات شهری منطقه در خصوص ساماندهی مشاغل مزاحم و آلاینده در شش ماه نخست امسال در سطح محدوده خدماتی منطقه 7 اعلام کرد؛ تعداد 10700 مورد بازدید انجام شده و 595 مورد اخطاریه اولیه به متصدیان مشاغل داده شده است.

    وی با اشاره به اهم فعالیت های واحد سدمعبر منطقه در خصوص اخطار و جمع آوری دستفروشان اعلام کرد:اقدامات واحد سدمعبر به شرح ذیل می باشد؛تعداد 639 نفر دستفروش، تعداد 3340 مورد چادرخواب، صدور721 مورد اخطاریه سد معبر،جمع آوری درشکه و گاری وهدایت به پارکینگ 54 مورد و جمع آوری وانت بار و هدایت به پارکینگ 76 مورد می باشد.

    وی در خصوص جمع آوری سگ های ولگرد بیان کرد:به منظور کنترل بیماری‌های قابل انتقال بین حیوان و انسان و از طریق شناسایی کانون‌های تجمع سگ‌ها، از ابتدای سال نخست اقدام به جمع‌آوری بیش از 605 قلاده سگ ولگرد (بالغ و نابالغ) از محدوده خدماتی منطقه اقدام شده است.

    طهماسبی در بخش دیگر سخنان خود به جمع آوری متکدیان اشاره کرد و افزود: تعداد 280 نفر متکدی و کارتن خواب در شش ماهه نخست سال از سطح منطقه جمع آوری شدند.

    وی در پایان متذکر شد: با توجه به اقدامات مناسب اداره خدمات شهری منطقه هفت؛ امیدواریم رضایت خداوند و شهروندان را فراهم آورده باشیم.

    تعداد بازدید: 33
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر