• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 49
    کد: 184634
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۲۰
    با اعتباری بالغ بر 3/5 میلیارد ریال:

    اجرای روکش مکانیزه آسفالت خیابان قائم/منطقه هفت

    خیابان های فرعی قائم با متراژ 8400 متر مربع روکش آسفالت شد.
    اجرای روکش مکانیزه آسفالت خیابان قائم/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت مشهد ، رئیس اداره فنی و عمران منطقه از اجرای روکش مکانیزه آسفالت فرعی های خیابان قائم خبر داد.

    یاسر ابراهیمی مقدم ارتقای کیفیت آسفالت معابر را یکی از عوامل بهبود زیرساخت های معابر شهری دانست و تصریح کرد: به منظور فراهم نمودن شرایط مساعد برای شهروندان و برطرف کردن نقائص و معایب عمرانی با تلاش شبانه روزی همکاران اداره فنی و عمران روکش آسفالت فرعی های خیابان قائم 2،4، 6، 12 تا خیابان نقیبی فرد اجرا شد.

    وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه های عمرانی وخدماتی اعم از روکش آسفالت از اولویت های اجرایی منطقه است، خاطرنشان کرد: تمام خیابان ها و محلات محدوده منطقه که نیاز به ترمیم و یا روکش آسفالت دارند، شناسایی و عملیات ترمیم و روکش آسفالت در این نقاط اجرا می شود.

    وی در ادامه رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری برشمرد و گفت: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازده زمانی با اتمام عملیات عمرانی خشنودی همشهریان را فراهم کند.

    ابراهیمی مقدم افزود : این منطقه نیز در راستای افزایش حس اعتماد و امیدواری مردم ، بر اساس بودجه های مصوب و براساس اولویت ، در حوزه های مختلف اقدام به یکسری فعالیت ها کرده است .بر همین اساس در حوزه فنی و عمران از ابتدای سال 98 اقدام به آسفالت برخی از معابر کرد.

    گفتنی است: در این راستا فرعی های خیابان قائم به متراژ 8400متر مربع و با اعتباری بالغ بر 3/5  میلیارد ریال روکش آسفالت شد.

    تعداد بازدید: 49
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر