• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 81
    کد: 184464
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
    با حضور شهردار منطقه 7برگزار شد :

    برگزاری جلسه شورای اداری منطقه هفت

    اساس شهروند محوری تکریم ارباب رجوع فارغ از طبقه بندی های اجتماعی و با احترام به انسانیت،عقاید و تمام خصوصیات رفتاری آنها می باشد.
    برگزاری جلسه شورای اداری منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت ؛روز گذشته جلسه شورای اداری منطقه با حضورکوروش باوندی ؛ شهردار ، معاونین و مسئولین منطقه برگزار شد.

    در این جلسه شهردار ضمن تشکر از تلاش همکاران خود در خصوص رضایتمندی شهروندان خاطر نشان کرد: شهرداری یک نهاد اجتماعی است که با پاسخگویی به موقع و شفاف به نیازهای شهروندان و آگاهی رسانی به آنان در خصوص حق و حقوقشان،می تواند رضایتمندی دو چندان آنان را فراهم کند.

    وی در خصوص تخلفات برخی از شهروندان در زمینه شهرسازی بیان کرد: : اساس شهروند محوری تکریم ارباب رجوع فارغ از طبقه بندی های اجتماعی و با احترام به انسانیت،عقاید و تمام خصوصیات رفتاری آنها می باشد.همچنین فردی که تخلف کرده است از تخلف اش جلوگیری می کنیم ولی با زبان و رفتار مناسب .

    باوندی آگاهی بخشی به شهروندان از ضوابط و مقررات را ، حق آنان دانست و گفت : با آگاه نمودن مردم از قوانین و مقررات بخشی از تخلفات کم خواهد شد.

    باوندی در خصوص مبارزه با فساد اداری اذعان کرد:به طور جدی با موضوع فساد مقابله می کنم و از همه شما تقاضا دارم با شفاف سازی در مقوله فساد که از درجه اهمیت بالایی برخوردار است دقت نظر لازم را داشته باشید، چرا که وقتی عملکرد ما واضح و روشن باشد در آن هیچگونه چرایی به وجود نمی آید.

    وی در خصوص نحوه برگزاری مناقصات خاطر نشان کرد:شرکت هایی که در مناقصات شرکت می کنند باید افراد کارآمد و توانمند باشند و بر اساس توانمندی پیمانکاران مناقصات به آنان داده شود.

    شهردار منطقه هفت در پایان خدمت بی منت به شهر و شهروندان و تکریم مردم در نظام اداری را حائز اهمیت برشمرد و افزود:رفتار تک تک ما در نگاه فرزندانمان به شهر و شهرداری تاثیر خواهد داشت و ما هستیم که می توانیم سیمایی خوب از شهر و امید آفرینی را در دل فرزندانمان بکاریم.

    گفتنی است : در ادامه جلسه واحد های مختلف گزارشات شش ماهه خود را بیان کردند و در پایان حکم انتصاب سه نفر از مدیران منطقه به آنان ابلاغ شد.

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 81
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر