• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 51
    کد: 184365
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۶
    با اعتباری بالغ بر 900 میلیون ریال؛

    اجرای روکش مکانیزه آسفالت در خیابان قائم 21/منطقه هفت

    شهردارمنطقه هفت از اجرای عملیات روکش مکانیزه آسفالت در خیابان قائم 21 به متراژ 2000 متر مربع و با اعتبار 900میلیون ریال خبر داد.
    اجرای روکش مکانیزه آسفالت در خیابان قائم 21/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت، کوروش باوندی با اعلام این مطلب افزود: خیابانها و مسیرهای پر تردد از مهم ترین فضاهای عمومی و اجتماعی هستند که امکان تعاملات اجتماعی، کار، تفریح را برای انسانها در شهر فراهم می کند.از همین رو توجه به کیفیت سواره راهها و مناسب سازی آنها می تواند در ارتقاء رضایتمندی شهروندان و استفاده کنندگان از این گونه مسیرها تأثیر گذار باشد.

    وی ارتقای کیفیت آسفالت معابر را یکی از عوامل بهبود زیرساخت های معابر شهری دانست و تصریح کرد: خیابان قائم 21 از جمله معابری است که عملیات روکش مکانیزه آسفالت به متراژ 2000 متر مربع و با اعتباری بالغ بر900 میلیون ریال اجرا شد.

    به گفته شهردار منطقه هفت این طرح به منظور فراهم نمودن شرایط مساعد در گذرگاه ها برای شهروندان و برطرف کردن نقائص و معایب عمرانی معابر با تلاش شبانه روزی همکاران اداره فنی و عمران اجرا شد.

    وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه های عمرانی وخدماتی اعم از روکش آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری، مرمت پلهای فلزی، هم سطح سازی دریچه ها و... از اولویت های اجرایی منطقه است، خاطرنشان کرد: تمام خیابان ها و محلات محدوده منطقه که نیاز به ترمیم و یا روکش آسفالت دارند، شناسایی و عملیات ترمیم و روکش آسفالت در این نقاط اجرا می شود.

    باوندی در پایان رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری برشمرد و گفت: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازه زمانی با اتمام عملیات عمرانی خشنودی همشهریان را فراهم کند.

     

    تعداد بازدید: 51
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر