• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 34
    کد: 183623
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
    عضو شورای چهارم اسلامی شهر مشهد در مراسم بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر ( محمدآباد)د-طرق؛

    اقدام بزرگ شهردار و شورای شهر مشهد در بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمدآباد) قابل تقدیر است

    در مخیله مردم طرق خطور نمی‎‏کرد که این پروژه اجرایی شود اما شما با اراده‏‌ای قوی آن را اجرا کردید و باید بدانید که این پروژه در چشم ما بسیار بزرگ است.
    اقدام بزرگ شهردار و شورای شهر مشهد در بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمدآباد) قابل تقدیر است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ، عضو شورای چهارم شهرمشهد ضمن اشاره به بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد) – طرق گفت: اقدام بزرگ شهردارو شورای شهر مشهد در بازگشایی این جاده قابل تقدیر است.
    به گزارش پایگاه اطلاع ‏رسانی شهرداری مشهد، حسن قدیری طرقی در مراسم افتتاح همزمان بازگشایی جاده  شهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق، تعریض و آسفالت باند شمالی بولوار حر حد فاصل شهرک شهید باهنر به شهرک شهید رجایی که با حضور شهردار، جمعی از اعضای شورای شهرمشهد و ساکنان منطقه طرق برگزارشد، اظهار کرد: من به عنوان نماینده مردم طرق به شهردار و شورای شهر مشهد می‎‏گویم که کار بسیار بسیار بزرگ و ماندگاری را انجام داده‎اید.
    وی اضافه کرد: به این پروژه که نگاه می‎کنیم خدا را می بینیم، زیرا دست اراده الهی به وسیله بندگان خدا نمایان می‏شود.
    عضو سابق شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه افتخار می‎کنیم که چنین شهرداری انتخاب شده است، تصریح کرد: در مخیله مردم طرق خطور نمی‎‏کرد که این پروژه اجرایی شود اما شما با اراده ‏ای قوی آن را اجرا کردید و باید بدانید که این پروژه در چشم ما بسیار بزرگ است.
    قدیری طرقی ادامه داد: پیش از اجرای پروژه  شهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق به دلیل کم عرضی و خرابی جاده 45 نفر از اهالی طرق در تصادفات کشته و 15 نفر معلول شده‏اند، لذا اگر بگوییم مدیریت شهری تصادفات منجر به کشته شدن را در این جاده به صفر رسانده است، اقراق نکرده‎ایم و این کار بسیار بزرگی است.
    وی تصریح کرد: تقاضا داریم این جاده از سوی شورای شهر به نام شهدای طرق نامگذاری شود.

    تعداد بازدید: 34
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر