• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 25
    کد: 183622
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۷
    رییس کمیسیون ویژه مناطق کم برخوردار و پیرامونی شورای اسلامی شهر مشهد؛

    شورای شهر مشهد پای کار مناطق پیرامونی و کم برخوردار ایستاده است

    شورای پنجم، شورایی عدالت محور است و مدیریت برآمده از آن، خدمت به دور از هیاهو، همراه باعدالت در سراسر شهر از جمله مناطق کم برخوردار و پیرامونی است.
    شورای شهر مشهد پای کار مناطق پیرامونی و کم برخوردار ایستاده است

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ، رییس کمیسیون ویژه مناطق کم برخوردار و پیرامونی شورای اسلامی شهرمشهد تاکید کرد: شورای پنجم و مدیریت شهری پای کارمناطق پیرامونی و کم برخوردار ایستاده است.
    به گزارش پایگاه ‌اطلاع‎رسانی شهرداری مشهد، رمضانعلی فیضی در مراسم افتتاح همزمان بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق، تعریض و آسفالت باند شمالی بولوار حر حد فاصل شهرک شهید باهنر به شهرک شهید رجایی که با حضور شهردار، جمعی از اعضای شورای شهرمشهد و ساکنان منطقه طرق برگزارشد، خاطرنشان کرد: شورای پنجم، شورایی عدالت محور است و مدیریت برآمده از آن، خدمت به دور از هیاهو، همراه باعدالت در سراسر شهر از جمله مناطق کم برخوردار و پیرامونی است.
    وی اضافه کرد: در ماه‎های ابتدایی آغازبه کار شورای پنجم از پروژه رها شده بازگشایی جاده محمد آباد به طرق بازدید داشتیم و پس از آن برای رفع مشکلات این پروژه جلسه‏های متعددی در کمیسیون‎های تخصصی برگزارو پیگری‎‏های زیادی از سوی مدیریت شهری برای اجرای آن انجام شد.
    وی تصریح کرد: بازگشایی جاده شهرک عمار یاسر (محمد آباد) به طرق خدمتی از سوی خادمان مردم در شورای شهر و مدیریت شهری به مردم منطقه است.
    فیضی با بیان اینکه دفاتر تسهیلگری برای آن است که مردم را در بازآفرینی شهری به مشارکت بطلبیم، اظهارکرد: یکی از سیاست‌‎های ما این است که کارمردم را با مردم و برای مردم انجام دهیم.
    رییس کمیسیون ویژه مناطق کم برخوردار و پیرامونی شورای اسلامی شهرمشهد ادامه داد: تاکنون 14 میلیارد تومان پروژه از سوی شهرداری مشهد دراین منطقه اجرا و 1.5 میلیارد تومان پروژه دیگر در این منطقه اجرا خواهد شد.

    تعداد بازدید: 25
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر