• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 28
    کد: 183578
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
    رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهرمشهد؛

    شورای پنجم فارغ از نگاه سیاسی، موضوعات شهری را علمی و تخصصی پیگیری می‎کند

    پروژه شهرک عماریاسر(محمدآباد) به طرق یکی از پروژه‎های نیمه تعطیلی بود که برای گره گشایی از مشکلات آن پیگیری‌های زیادی از سوی مدیریت شهری و شورای شهر انجام گرفت تا با اجرای آن شاهد کاهش تصادفات منجر به فوت و رضایت ساکنان منطقه باشیم.
    شورای پنجم فارغ از نگاه سیاسی، موضوعات شهری را علمی و تخصصی پیگیری می‎کند

    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ، رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهرمشهد گفت: شورای پنجم فارغ از نگاه سیاسی موضوعات شهری را علمی و تخصصی پیگیری می کند.
    به گزارش پایگاه اطلاع ‏رسانی شهرداری مشهد، محمد هادی مهدی‎نیا در مراسم افتتاح همزمان بازگشایی شهرک عماریاسر(محمدآباد) به طرق و تعریض و آسفالت باند شمالی بولوار حر حد فاصل شهرک شهید باهنر به شهرک شهید رجایی که با حضور شهردار و جمعی از اعضای شورای شهرمشهد و ساکنان منطقه طرق برگزارشد، افزود: شورای پنجم از ابتدای کار در موضوعات شهری فارغ از هر نوع نگاه سیاسی سعی کرده است موضوعات را علمی و تخصصی پیگیری و به نتیجه برساند.
    وی اضافه کرد: پروژه شهرک عماریاسر(محمدآباد) به طرق یکی از پروژه‎های نیمه تعطیلی بود که برای گره گشایی از مشکلات آن پیگیری‌های زیادی از سوی مدیریت شهری و شورای شهر انجام گرفت تا با اجرای آن شاهد کاهش تصادفات منجر به فوت و رضایت ساکنان منطقه باشیم.
    وی با بیان اینکه ساکنان طرق مردمی متحد و منسجم هستند و باید از این امتیاز استفاده کرد، تصریح کرد: یکی از موضوعاتی که اکنون مورد توجه قراردارد، بازآفرینی شهری است که مردم طرق و شورای معتمدین آن می‎توانند با مشارکت با دفاتر تسهیل‌گری در مقاوم سازی شهرک طرق کمک کنند.
    مهدی‎نیا ادامه داد: راه، محور توسعه است اما این موضوع هم می‎تواند مثبت باشد، هم منفی. جاده شهرک عماریاسر(محمدآباد) از میان اراضی کشاورزی می‎گذرد، حفظ اراضی کشاورزی برای همه ما فرض است، لذا از همه دستگاه‎های نظارتی و آستان قدس تقاضا می‎کنیم که به حفظ اراضی کشاورزی توجه ویژه‎ای داشته باشند.

    تعداد بازدید: 28
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر