• پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 36
    کد: 183522
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
    فضای جنگلی و زیبای بوستان ، امکانات در دسترس و محیط امن دلیل اسکان این گردشگران در بوستان غدیر است

    اسکان گردشگران اروپایی در پارک غدیر

    این شرکت که گردشگرانی از کشورهای آلمان و سوئیس را رهبری می کنند 10 سال است که پارک جنگلی غدیر را به عنوان محل اسکان برگزیده اند .
    اسکان گردشگران اروپایی در پارک غدیر

    هر ساله به ماه مهر که می رسیم پارک زیبای جنگلی غدیر میزبان توریست هایی از کشورهای آلمان و سوئیس است . این گردشگران که از کشور ترکمنستان وارد ایران و مشهد می شوند ، اولین مقصدشان مشهد است و از حرم مطهر رضوی به عنوان مکانی تاریخی و مذهبی دیدن می کنند .

    این گردشگران که با ماشین های سفری خود و از راه زمینی وارد مشهد می شوند پارک جنگلی غدیر را به عنوان محل اسکان خود برمی گزینند .

    گفتنی است : این شرکت که گردشگرانی از کشورهای آلمان و سوئیس را رهبری می کنند 10 سال است که پارک جنگلی غدیر را به عنوان محل اسکان برگزیده اند .

    اخروی راهنمای این گروه در گفتگو با روابط عمومی شهرداری منطقه 7 گفت: این شرکت 10 سال است که برای اسکان گردشگران در مشهد در کمپ باباقدرت و در سال های اخیر در بوستان جنگلی غدیرمستقر می شوند .

    اخروی دلیل این انتخاب را فضای جنگلی و زیبای بوستان ، امکانات در دسترس و محیط امن دانست و گفت : مسئولین بوستان تعامل بسیار خوبی با این گردشگران دارند و ما در طول اقامت خود در این بوستان با مشکلی مواجه نمی شویم.

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 36
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر