• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 433
    کد: 183396
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۳

    نشست هم اندیشی ، بررسی و هماهنگی دهه پایانی ماه صفر

    هیات های مذهبی در این ایام نماد اتحاد مردم هستند که ما باید از این اتحاد و انسجام الگو بگیریم و از این فضایی که ایجاد شده در راستای هم افزایی بهره ببریم .
    نشست هم اندیشی ، بررسی و هماهنگی دهه پایانی ماه صفر
    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت صبح امروز نشست هم اندیشی ، بررسی و هماهنگی امور دهه پایانی ماه صفر در سالن پذیرایی باغ گیاه شناسی تشکیل شد.
    در این نشست که با حضور رمضانعلی فیضی ، عضو شورای اسلامی شهر مشهد ، شالچی ، معاون گردشگری و زیارت معاونت فرهنگی و اجتماعی و جمعی از روسای ادارات فرهنگی مناطق و کارشناسان تشکیل گردید به اقدامات و خدماتی که قرار است از سوی شهرداری انجام شود، پرداخته شد .
    فیضی عضو شورای شهردر این نشست ضمن قدردانی از زحمات خدمت گذاران زائرین علی ابن موسی الرضا (ع) گفت : تصمیم داریم گردشگری مذهبی را گسترش دهیم و برای این گسترش نیازمند حضور حداکثری شهروندان و هیات مذهبی هستیم .  
    وی خاطر نشان کرد: هیات های مذهبی در این ایام نماد اتحاد مردم هستند که ما باید از این اتحاد و انسجام الگو بگیریم  و از این فضایی که ایجاد شده در راستای هم افزایی بهره ببریم .  
    در ادامه شالچیان ، معاون گردشگری و زیارت گفت : ما دعوت شدیم برای افتخاری بزرگ که آن میزبانی از زائرین علی ابن موسی الرضا (ع) می باشد .  
    وی گفت : اساس این کار درسالهای قبل پایه گذاری شده است  و امروز به عنوان میراثی گرانبها در اختیار ما قرار گرفته است که جا دارد همین جا از عزیزانی که سالهای سال در دهه پایانی صفر در قالب تیم شهرداری مشهد ، خدمت رسانی می کنند تقدیر و تشکر کنم .
    شالچیان خاطر نشان کرد :  بهتر است ایستگاه های مشارکتی شناسنامه دار شوند و ما از هیات های مذهبی سایر شهرها دعوت کنیم تا در این رویداد عظیم مشارکت داشته باشند . که البته هیات هایی از یزد ، آمل و عشایر خوزستان هرساله در این پایگاه ها به صورت مشارکتی با شهداری تعامل و همکاری دارند .
    معاون گردشگری و زیارت اشاره کرد سامانه ثبت نام از شهروندانی که تمایل به مشارکت دارند راه اندازی شده است که به زودی در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت .
    وی  در پایان گفت : برای این دهه طبق سنوات گذشته کمپینی با عنوان میهمان داریم راه اندازی خواهد شد تا بتوانیم هر چه بیشتر از مشارکت های مردی بهره ببریم .
    تعداد بازدید: 433
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر