• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 34
    کد: 183385
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
    دیدار شهردار منطقه 7 با نمایندگان دفاتر تسهیل گری منطقه

    تعامل دوسویه دفاتر تسهیل گری و شهرداری ، گامی موثر در پیشبرد اهداف و افق 1400

    آگاهی از تمام اتفاقاتی که در یک محله می افتند می تواند شناخت کاملی از از مردم محله ، پتاسیل های موجود ، ضعف ها و شکاف هایی که وجود دارد و... به ما بدهد .
    تعامل دوسویه دفاتر تسهیل گری و شهرداری ، گامی موثر در پیشبرد اهداف و افق 1400


    به گزارش روابط عمومی منطقه 7 ، کوروش باوندی شهردار منطقه در دیدار با نمایندگان دفاتر تسهیل گری گفت : آگاهی عنصر اساسی در برنامه ریزی برای محلات است . آگاهی از تمام اتفاقاتی که در یک محله می افتند می تواند شناخت کاملی از از مردم محله ، پتاسیل های موجود ، ضعف ها و شکاف هایی که وجود دارد و... به ما بدهد .
    باوندی گفت : تعامل دوسویه شهرداری و دفاتر تسهیل گری می تواند گام موثری در پیشبرد برنامه ها و افق 1400 بردارد .
    وی افزود : دفاتر تسهیل گری بهتر است اطلاعات جامع و کاملی در خصوص وضع موجود ، پروژه های جاری و پیش رو و... داشته باشند تا بتوانند برنامه جامع تر و کاربردی تری ارائه دهند .
    باوندی همچنین به شناسایی پتانسیل های موجود در هر محله اشاره کرد و افزود : هر محله برای خود دارای پتانسیل هایی است که با تکیه بر آنها می شود با سرعت بیشتری به سمت اهداف حرکت کرد .
    وی افزود : ارتقاء ظرفیت های محلی ، نهادسازی ، توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و بالابردن حس اعتماد شهروندان یک محله می تواند بسیار موثر باشد .
    گفتنی است در این جلسه که با حضور باقری ، معاون سازمان بازآفرینی شهری ، شهردار ، معاونین و مسئولین منطقه برگزار شد دفاتر تسهیل گری طرق و خلج گزارشی از عملکرد فعالیت های خودارائه کردند .
    تعداد بازدید: 34
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر