• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 80
    کد: 182827
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۲۷
    معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد تاکید کرد؛

    بستر های مناسب جهت سرمایه گذاری و فرصت های شغلی در منطقه هفت

    منطقه هفت از لحاظ موقعیت استراتژیک بهترین بستر مناسب جهت فرصت های شغلی و سرمایه گذاری می باشد.
    بستر های مناسب جهت سرمایه گذاری و فرصت های شغلی در منطقه هفت

    معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد در جلسه ارائه نقشه استراتژیک نظام عملکرد سازمانی در شهرداری منطقه هفت گفت؛بسترهای مناسبی جهت سرمایه گذاری و فرصت شغلی در منطقه هفت مهیا است.

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه هفت، شهریار آل شیخ در این جلسه که با حضور مدیرکل منابع انسانی، جمعی از مدیران معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد و شهردار و مسئولین شهرداری منطقه هفت برگزار شد ضمن تاکید بر سرمایه گذاری در این منطقه، گفت: منطقه هفت، به لحاظ استراتژیک بهترین بستر برای فرصت های شغلی و سرمایه گذاری می باشد.

    معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری مشهد اضافه کرد: یکی دیگر از ظرفیت های منطقه هفت فضای سبز آن می باشد که با زیباسازی و بهسازی بصری این منطقه، زمینه حضور بیشتر زائران و گردشگران را فراهم می کند.

    وی در پایان از تلاش شهردار، مسئولین و کارکنان شهرداری منطقه هفت در خصوص ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان، پیشرفت فیزیکی و مالی مطلوب پروژه های عمرانی و برقراری عدالت و توازن در ارائه خدمات تشکر و قدردانی کرد.

    در ادامه این نشست نقشه استراتژی منطقه به مسئولین این منطقه ابلاغ گردید و به تبادل نظر در خصوص این نقشه و موضوعات مختلف مربوط به این حوزه پرداخته شد.

    شایان ذکر است نقشه استراتژیک نظام ارزیابی عملکرد سازمانی شهرداری مشهد دارای شاخص هایی چون شهری با حمل و نقل عمومی، در دسترس و متصل، شهر پاک و حافظ منابع زیست محیطی، شهر امید با قابلیت زندگی مطلوب، شهر هوشمند و شهروند محور، شهری متعادل و ایمن و شهری رقابت پذیر با درآمد پایدار برای شهروندان و شهرداری است.

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

    تعداد بازدید: 80
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر