• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 63
    کد: 182393
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
    با اعتباری بالغ بر 73 میلیارد ریال:

    آغاز عملیات پیاده راه سازی ضلع جنوبی بازار امام رضا(ع)

    پیاده راه سازی یکی از راهکارهایی است که در دهه های اخیر به منظور کاهش تبعات منفی حضور گسترده خودرو در شهرها و رونق اجتماعی-اقتصادی و محیطی مراکز شهری به کار بسته میشود.
    آغاز عملیات پیاده راه سازی ضلع جنوبی بازار امام رضا(ع)

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛معاون اجرایی منطقه بیان کرد: پیاده راه سازی به عنوان نیرومندترین و اثرگذارترین جنبش طراحی مجدد خیابان، از راهکارهایی است که در دهه های اخیر به منظور کاهش تبعات منفی حضور گسترده خودرو در شهرها و رونق اجتماعی-اقتصادی و محیطی مراکز شهری به کار بسته میشود.

    حجازی افزود: در راستای ارتقای کیفی معابر ضلع جنوبی بازار تاریخی امام رضا(ع) پیرو سیاست‌های معاونت فنی و عمران شهرداری مبنی بر تکمیل پیاده راه سازی ضلع جنوبی بازار تاریخی امام رضا(ع)،عملیات پیاده راه سازی آغاز شده و با جدیت ادامه دارد.

    حجازی: با توجه به تردد بالای این مسیر ، عملیات عمرانی با حداکثر توان و بصورت شبانه روزی انجام می گیرد.

    وی تصریح کرد: پیاده راه سازی این معبر با متراژی بالغ بر 16 هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر 73 میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.

    حجازی در پایان رضایتمندی شهروندان را سرمایه و تکیه گاهی برای شهرداری برشمرد و گفت: تلاش مجموعه شهرداری بر این است که در کوتاهترین بازه زمانی با اتمام عملیات عمرانی خشنودی همشهریان را فراهم کند.

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 63
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر