• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 50
    کد: 182356
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۲۰
    همزمان در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی صورت گرفت؛

    شستشو و پاکسازی خیابان های منتهی به حرم مطهر به همت 400 نیروی کارگری/منطقه هفت

    همزمان با فرارسیدن ایام محرم پاکبانان منطقه هفت ارادت خود به اهل بیت (ع) را با پاکسازی شهر از آلودگی ها به منظور ایجاد فضای مناسب برای عزاداری هیات های مذهبی نشان دادند.
    شستشو و پاکسازی خیابان های منتهی به حرم مطهر به همت 400 نیروی کارگری/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛رئیس اداره خدمات شهری منطقه از آماده باش نیروهای خدمات شهری در ایام برگزاری مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

    طهماسبی در ادامه افزود: همزمان با فرارسیدن ایام محرم پاکبانان منطقه هفت ارادت خود به اهل بیت (ع) را با پاکسازی شهر از آلودگی ها به منظور ایجاد فضای مناسب برای عزاداری هیات های مذهبی نشان دادند.

    وی بیان کرد:تنظیف معابر مسیرهای منتهی به حرم مطهر و اطراف ایستگاه های صلواتی هیئت های عزاداری، شستشوی خیابانهای اصلی و لایروبی کانال ها و نظافت خیابانها بعد از اتمام مراسم از جمله اقدماتی است که نیروهای خدمات شهری منطقه هفت نسبت به انجام آن اقدام نمود.

    طهماسبی همچنین از برپایی 33 ایستگاه های صلواتی و توزیع نذورات نیز در کنار هیات های مذهبی خبر داد و بیان کرد:این فعالیت های خود جوش مردمی، ارادت مردم به اهل بیت (ع) به ویژه حضرت امام حسین (ع) را نشان می دهد.

    وی در پایان افزود:پاکسازی و شست و شوی معابر با اولویت خیابان های منتهی به حرم مطهر توسط 400 نیروی کارگری و آماده باش به صورت 100 درصدی و به کارگیری کلیه ادوات و ماشین آلات به منظور نظافت عمومی سطح منطقه از دیگر برنامه های اداره خدمات شهری در این ایام بوده است .

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 50
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر