• یکشنبه،19 مرداد 1399
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 90
    کد: 182272
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
    دیدار صمیمی:

    نشست صمیمی شهردار منطقه با جوانان منطقه هفت

    جوانان می توانند نقش ارزنده ای در کنار مدیریت شهری و شورای شهر داشته باشند.
     نشست صمیمی شهردار منطقه با جوانان منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛جلسه ای با حضور تعدادی از جوانان ورزشکار، علمی،فرهنگی،هنرمند و بسیجی محلات منطقه هفت با حضور شهردار و مسئولین منطقه برگزار شد.

    در این دیدار کوروش باوندی شهردارمنطقه ضمن خوش آمدگویی به جوانان اظهار داشت: با روی کار آمدن شورای شهر جدید توجه ویژه¬ی به جایگاه جوان شده است و این جوان گرایی را در انتخاب شهردار جوان شهر و معاونین ایشان که بیشتر جوان هستند می توان دید.

    باوندی ادامه داد: جوانان می توانند نقش ارزنده ای در کنار مدیریت شهری و شورای شهر داشته باشند.یکی از بسترهای خوبی که برای ایفای نقش جوانان ایجاد شده شورای اجتماعی محلات است که در آن می بایست جوانان حضور داشته باشند تا آنها با نگاه خلاقانه تر و ایده های جدید حضور داشته باشند و راهکارهای خود را بازگو کنند.

    شهردار منطقه گفت: استفاده از جوانان توانمند در امور جاری کشور می تواند یاریگر مدیران و دستگاههای اداری و تصمیم گیری باشد. وی در خصوص چشم انداز و برنامه ریزی مدیریت شهری منطقه هفت بیان کرد:سعی شده در مدیریت شهری منطقه هفت قانون مداری، شفافیت داشتن ، مشارکت جو بودن را در سرلوحه کارخود قرار داده و از نظرات تک تک آحاد شهروندان در پیشبرد اهداف و برنامه ریزی منطقه ای استفاده کنیم.

    در ادامه جوانان حاضر در جلسه ضمن معرفی خود به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که اهم درخواستهای آنان شامل:کمبودهای ورزشی ، عدم حمایت از ورزش قهرمانی ، راه اندازی طرح نشاط جوانان در تابستان، تکمیل وسایل ورزشی سطح منطقه بخصوص برای بانوان، توجه به زیباسازی شهر و ... از جمله درخواستها و دغدغه های جوانان حاضر در جلسه بود.

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 90
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر