• بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 77
    کد: 182244
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

    مناقصه نگهداری فضای سبز پارک جنگلی طرق/منطقه هفت

    شهردار منطقه هفت گفت: فضای سبز موضوع مهم و تأثیر‌گذاری بر چهره شهر دارد و در همین راستا امور نگهداری فضای سبز پارک جنگلی طرق به مناقصه گذاشته و به پیمانکار واگذار شد.
    مناقصه نگهداری فضای سبز پارک جنگلی طرق/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛کوروش باوندی شهردار منطقه اظهار داشت: سالانه هزینه‌های زیادی برای نگهداری و توسعه فضای سبز سطح منطقه صرف می‌شود و عزم جدی شورا و شهرداری بر خصوصی‌سازی بخش نگهداری و توسعه‌ای فضای سبز است.

    وی تصریح کرد: با هدف نگهداری و توسعه فضای سبز بر پایه کار کارشناسی اقدام به انتشار مناقصه و فراخوان از پیمانکاران فضای سبز کردیم که هم اینک بعد از برگزاری مناقصه این امور به برنده مناقصه واگذار شده تا کار نگهداری و توسعه فضای سبز به نحو بهتر و مناسب‌تری دنبال و به انجام رسد.

    شهردار منطقه هفت به مزایای خصوصی‌سازی اشاره کرد و افزود: افزایش راندمان کاری و ایجاد اشتغال از جمله مزایای واگذاری بخش نگهداری و توسعه فضای سبز منطقه هفت به بخش خصوصی است.

    باوندی بیان کرد: امور حفظ و نگهداری فضای سبز نیازمند رسیدگی و نگهداری روزانه بوده که با نظارت کارشناسان شهرداری منطقه هفت انجام می‌گیرد.

    شهردار منطقه تصریح کرد: امیدواریم با مشارکت بیش از پیش شهروندان در استفاده صحیح از فضاهای سبز از تحمیل هزینه‌های اضافی جلوگیری شده و با همیاری کاربران فضای سبز شاهد فضای سبزی زیبا و با طراوت در سطح منطقه هفت باشیم.

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 77
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر