• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 33
    کد: 182208
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۶
    توانمندی مهارتی شهروندان با طرح سایبان امید:

    سلسله کارگاه های مهارت افزایی در بستر اجتماعی با طرح سایبان امید

    هدف از اجرای این طرح پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، افزایش مهارت های کنترل خشم، مدیریت روابط، مهارت های اجتماعی و فکرپروری است.
     سلسله کارگاه های مهارت افزایی در بستر اجتماعی با طرح سایبان امید

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی از سلسله کارگاه های مهارت افزایی در بستر اجتماعی با عنوان طرح سایبان امید در سطح منطقه هفت خبر داد.

    خجسته هدف از برگزاری این طرح را افزایش مهارت های فرهنگی و اجتماعی مانند کنترل خشم ، مدیریت هیجان و ارتباط موثر با اعضای خانواده و افراد جامعه ذکر کرد و افزود:با برگزاری دوره های متعدد در زمینه مهارت های فرهنگی و اجتماعی گام مهمی در رسیدن به این هدف بردارد.

    وی با تاکید بر این که مسائل ناشی از شهرنشینی و سبک زندگی نادرست، خانواده ها را دچار مشکل برقراری ارتباط با دیگران و نا آگاهی در مورد حل مشکلات رفتاری کرده است، اظهار امیدواری کرد که شهروندان با حضور در این دوره های آموزشی و کسب مهارت های لازم از قرار گرفتن در کنار خانواده خود و تعامل با دیگر شهروندان، بیش از پیش احساس رضایت و نشاط کنند.

    وی خاطرنشان کرد: این طرح در قالب برگزاری کلاس هایی برای نوجوانان 8 تا 18 سال و والدین آنان درمحلات حاشیه شهر به صورت رایگان اجرا می شود.

    گفتنی است این طرح در محله سیدی واقع در بیت الرقیه ، بیت المهدی طرق ،دفتر توسعه محلی شهید ساعی 29، در حال اجراست و 32 کارگاه دیگر نیز تا انتهای شهریور ماه در خصوص ارتباط موثر و کنترل خشم برگزار خواهد شد .

    تعداد بازدید: 33
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر