• پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 42
    کد: 181972
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۲

    پاکسازی و ساماندهی زمین بایر محصور خیابان شهید نقیبی فر 6/منطقه هفت

    پاکسازی زمین بایر از دپوی خاک،نخاله،زباله، حیوانات موذی جلوگیری می کند.
    پاکسازی و ساماندهی زمین بایر محصور خیابان شهید نقیبی فر 6/منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ رئیس اداره خدمات شهری منطقه با اشاره به اهمیت رسیدگی به مشکلات موجود در محلات منطقه گفت: هدف شهرداری رسیدگی به درخواست ها و مشکلات شهروندان مخصوصا شکایت های مردمی از طریق مرکز ارتباط مردمی 137 می باشد.

    طهماسبی افزود: طی بازدید میدانی صورت گرفته توسط اداره خدمات شهری و بنا به درخواست های مردمی، شهرداری منطقه هفت اقدام به پاکسازی زمین بایر محصور با یک کامیون زباله و نخاله به مساحت 250 متر مربع و توسط 4 کارگر کرد تا از تجمع زباله و نخاله و وجود معتادین جلوگیری شود.

    وی اظهار داشت: تجمع زباله و نخاله در این اراضی علاوه بر تهدید سلامت شهروندان و جامعه از منظر زیبایی سیمای شهری، ناهنجاری هایی را در منطقه بوجود می آورد.همچنین وجود این اراضی بایر موجب تجمع زباله، حیوانات موذی، دپوی خاک و نخاله می شود.

    وی در پایان خاطر نشان کرد: ارتقای فرهنگ شهرنشینی در راستای همکاری شهروندان در رابطه با حفظ و نگهداری محیط زیست و پاکیزه نگاه داشتن محل زندگی می تواند از به وجود آمدن اینگونه مشکلات کاسته و در حد امکان جلوگیری کند.

    شایان ذکر است:کلیه زمینهای بایر و محصور پاکسازی و هزینه آن در بدهی ملک منظور خواهد شد و اخذ هر گونه مجوز برای زمین منوط به پرداخت هزینه های پاکسازی و نگهداری خواهد بود

    جهت مشاهده تصاویر بیشتر کلیک کنید

     

     

    تعداد بازدید: 42
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر