• چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
     
   • بخشهای خبری


   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 7
    تعداد بازدید: 32
    کد: 181908
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۱

    طرح توانمندسازی زنان"آوای همت" منطقه هفت

    آغاز فعالیت طرح توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار در منطقه هفت
    طرح توانمندسازی زنان"آوای همت" منطقه هفت

    به گزارش روابط عمومی منطقه هفت؛ طرح توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست، مبتنی بر تمرکز محلات حاشیه شهر و به منظور توانمندسازی روانی و اقتصادی اجرا می شود.

    این طرح در راستای نیل به شاخص های اقتصاد مقاومتی برای بانوان در هر دو بخش سلامت روان و مهارت افزایی فنی )چرم دوزی، تراریوم و ) خواهد بود.در کنار کلاس های فنی ،کلاس های مشاوره ای و گروه درمانی برگزار خواهد شد.

    انتخاب جامعه هدف با هماهنگی اداره اجتماعی و مشارکتها و توسط منطقه انجام خواهد شد و جذب مدرس در هر دو حوزه ی مشاوره ای و فنی با نظر مستقیم اداره اجتماعی و مشارکتها انجام خواهد شد. هدف کلی طرح آوای همت؛بهبود معیشت و افزایش رفاه زنان سرپرست و بد سرپرست خانوار، بالا بردن درآمد متقاضیان و پیشگیری از ورود زنان سرپرست خانوار به نهادهای حمایتی می توان بر شمرد .این طرح از ابتدای مهر ماه آغاز و تا پایان آبان ادامه خواهد داشت.

    موضوع اصلی این طرح معطوف به مشارکت اقتصادی بانوان است .تسهیلات به تنهایی نمی تواند باعث اشتغال زایی شود و بنابراین طرح هایی مانند طرح آوای همت اشتغال برای زنان سرپرست و بدسرپرست خانوار می تواند راه گشای این مساله باشد.

    تعداد بازدید: 32
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر